Ogolna 10 sierpnia 2020

Wazdan zdobywa certyfikat ISO/IEC 27001

autor: 147.pl
W dniu 22 lipca Wazdan dołączył do wąskiego i elitarnego grona firm branży iGamingu posiadających certyfikat ISO/IEC 27001. To kolejny sukces doskonale współpracującego zespołu, który w tym roku wydał już kilka doskonale przyjętych gier, rozszerzył działalność na nowe rynki i jest gotowy na kolejne wyzwania.

ISO/IEC 27001 to międzynarodowy standard dotyczący systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji. Pomyślne przejście zaawansowanej procedury certyfikacji stanowi dowód tego, że firma zachowuje najwyższe standardy dotyczące obsługi klienta oraz produkcji gier. Restrykcyjne normy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji określone przez organizacje ISO i IEC są ustalane zgodnie z najlepszymi praktykami i obejmują aż 11 obszarów, w tym między innymi poufność, integralność czy dostępność danych.

Wazdan to wysoce uznany wydawca, który słynie z prawdziwej pasji do gier i posiada 10 lat doświadczenia w branży iGamingu oraz imponujące portfolio 120 gier, co w połączeniu z nowo zdobytym certyfikatem ISO świadczy o pełnym zaangażowaniu w doskonałość swoich usług i produktów.

Certyfikat ISO 27001 to kolejny wielki krok dla firmy Wazdan, który pozwoli na jeszcze prężniejszy rozwój i dalsze doskonalenie swojej oferty proponowanej zarówno rosnącej liczbie operatorów kasyn, jak i coraz liczniejszej grupie zagorzałych fanów.

Jak mówi Michał Imiołek, dyrektor generalny Wazdan: „Nasz zespół składa się z ludzi, dla których gry są prawdziwą pasją, dlatego zawsze zachowujemy najwyższe standardy naszych usług. Potwierdza to elitarny międzynarodowy certyfikat ISO, który pozwoli nam kontynuować prężny i dynamiczny rozwój, jakiego doświadczamy w ciągu ostatnich lat”.

Dodaj komentarz