Loterie 21 stycznia 2020

Wielka kumulacja w Lotto. Do wygrania aż 18 milionów złotych

Po raz kolejny nikt nie trafił szóstki w losowaniu Lotto, które odbyło się w ostatnią sobotę. Oznacza to, że już dziś w najbardziej popularnej grze Totalizatora Sportowego do wygrania będzie nawet 18 milionów złotych. 

Przypomnijmy, że zagrać w Lotto można skreślając liczby samodzielnie na blankiecie lub wybrać opcję na chybił trafił. Grać można również na lotto.pl i w aplikacji mobilnej. Pojedynczy zakład kosztuje tylko 3 zł, a gra się o naprawdę wielkie pieniądze – pula na „szóstki” to minimum 2 000 000 zł. Dopłacając złotówkę do zakładu Lotto, można zagrać o kolejny milion w “Lotto Plus”.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy w sobotnim losowaniu do wygrania będzie aż 15 milionów złotych, co jest wynikiem kolejnej kumulacji. Jeśli jutro również nie padnie główna wygrana, we wtorek gracze zagrają o jeszcze większe pieniądze.

Warto zaznaczyć również, że grając w Lotto można zagrać z Super Szansą. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Jej aktywacja kosztuje tylko dwa złote, a główna wygrana wynosi dwa miliony złotych.