Loterie 29 stycznia 2020

Wielka kumulacja w Lotto. Do wygrania aż 30 milionów złotych

Po raz kolejny nikt nie trafił szóstki w losowaniu Lotto, które odbyło się we wtorek. Oznacza to, że już w czwartek w najbardziej popularnej grze Totalizatora Sportowego do wygrania będzie nawet 27 milionów złotych. 

Przypomnijmy, że zagrać w Lotto można skreślając liczby samodzielnie na blankiecie lub wybrać opcję na chybił trafił. Grać można również na lotto.pl i w aplikacji mobilnej. Pojedynczy zakład kosztuje tylko 3 zł, a gra się o naprawdę wielkie pieniądze – pula na „szóstki” to minimum 2 000 000 zł. Dopłacając złotówkę do zakładu Lotto, można zagrać o kolejny milion w “Lotto Plus”.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy w  losowaniu, które odbędzie się w czwartek, do wygrania będzie aż 30 milionów złotych, co jest wynikiem kolejnej kumulacji. Jeśli po raz kolejny nie padnie główna wygrana, w sobotę gracze zagrają o jeszcze większe pieniądze.

Warto zaznaczyć również, że grając w Lotto można zagrać z Super Szansą. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Jej aktywacja kosztuje tylko dwa złote, a główna wygrana wynosi dwa miliony złotych.

Co ciekawe gracze Eurojackpot wciąż pozostają bez głównej wygranej w 2020 roku. Przypomnijmy, że obecna kumulacja rośnie od 20 grudnia 2019 roku, co oznacza, że w najbliższy piątek zagramy nawet o 350 000 000 zł. Jeśli w ostatnim styczniowym losowaniu szczęście dopisze któremuś z polskich graczy, rekord wysokości wygranej w historii polskich gier liczbowych może zostać pobity. Przypomnijmy, że w maju 2019 roku w Polsce padła wygrana w wysokości ponad 193 milionów złotych.