Bukmacherka 10 marca 2020

Wielki sukces akcji „Fortuna Za Gole”

“Fortuna Za Gole” to kolejna odsłona akcji charytatywnej, którą organizuj sponsor tytularny Fortuna 1 Liga. Tym razem bukmacher zebrał aż 69 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na rzecz Fundacji Doliczony Czas. 

Ogromna kwota dla Fundacji Doliczony Czas

Podczas meczów 21. i 22. kolejki Fortuna 1 Liga, firma bukmacherska Fortuna za każdą strzeloną bramkę zobowiązała się przekazać 1000 zł na leczenie oraz rehabilitację zawodników potrzebujących wsparcia. Piłkarze wszystkich drużyn zaplecza Ekstraklasy najwyraźniej wzięli to sobie do serca, ponieważ udało się strzelić aż 69 bramek, co jest równoznaczne z tym, że zebrano aż 69 000 złotych!

Piłkarze stanęli na wysokości zadania

W obecnie trwającym sezonie na zapleczu Ekstraklasy podczas jednej kolejki średnio padały 24 gole, co i tak trzeba uznać za wysoki wynik. W dwóch ostatnich kolejkach jednak, gdy trwała akcja Fortuny, strzelono 31 oraz 38 bramek.

Szlachetna akcja i grad goli – to po prostu się udało! Nasz sponsor tytularny kolejny raz okazał chęć niesienia pomocy, a piłkarze klubów wzięli sobie wyzwanie głęboko do serca. Wynik akcji jest imponujący, a kibice zebrani na stadionach oglądali prawdziwy festiwal bramek – mówi Marcin Janicki, Prezes Zarządu Fortuna 1 Liga.

Kolejna i nie ostatnia akcja Fortuny zakończona sukcesem

Zadowolony z gradu bramek jest również Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Konrad Komarczuk, który zaznaczył, że podobne inicjatywy jeszcze będą miały miejsce: – Mecze dwóch ostatnich kolejek Fortuna 1 Liga były pełne niespodzianek ale najbardziej zaskakująca była liczba bramek! Każda akcja którą przeprowadzamy z pierwszoligową społecznością dostarcza nam ogromnych emocji – tym razem również nie było inaczej. Cieszymy się, że piłkarze zmotywowani chęcią pomocy swoim kolegom z boiska, zapewnili nam prawdziwy pokaz umiejętności. Trzymamy mocno kciuki za powrót do zdrowia Karola i Łukasza. Już teraz mogę zapewnić, że nie jest to nasze ostatnie słowo w obszarze prowadzenia inicjatywy charytatywnej wraz z Fortuna 1 Liga. Zaangażowanie klubów dodaje Fortunie zapału do pracy i  nie mogę się doczekać następnych wspólnych akcji.

Warto przypomnieć, że wcześniej Fortuna organizowała podobne akcje charytatywne. Przed przerwą zimową bukmacher przekazał darowiznę w wysokości 40 000 zł Fundacji Polsat na leczenie Oliwii i Łukasza Czarneckich. Wówczas tak dużą kwotę udało się zebrać nie dzięki piłkarzom, a kibicom, którzy licznie pojawiali się na meczach swoich ukochanych drużyn. Fortuna za każdą osobę na stadionie przelewała 1 złotych na rzecz wcześniej wspomnianej Fundacji.

Zebrana kwota pomoże w leczeniu Łukasza Derbicha i Karola Hodowanego

Prezes Fundacji Doliczony Czas Rafał Kosiec potwierdził, że zebrana kwota pomoże w leczeniu dwóch podopiecznych fundacji, którą zarządza: – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Fortuna zaprosiła nas do wzięcia udziału w tej akcji charytatywnej. Mecze Fortuna 1 Liga śledziliśmy z zapartym tchem, podziwiając gole, które padały dosłownie co kilka minut. Dzięki zebranym środkom wydatnie pomożemy Łukaszowi i Karolowi w leczeniu oraz rehabilitacji. Jesteśmy też pod wrażeniem tego, jak zjednoczone jest środowisko piłkarskie oraz tego, jak wielkie serce pokazuje Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Jako redakcja Interplay składamy Fortunie gratulacje, ponieważ tego typu inicjatywy angażują społeczność całych rozgrywek, a przede wszystkim niosą pomoc potrzebującym. Miejmy nadzieję, że inni operatorzy wezmą przykład z Fortuny i pokuszą się o podobne akcje charytatywne.