Bukmacherka 25 października 2018

William Hill drugi raz w NHL

autor: JD
Amerykański oddział brytyjskiego potentata w branży bukmacherskiej podpisał kolejny kontrakt sponsorski w National Hockey League (NHL).

William Hill US w zeszłym miesiącu związał się z Vegas Golden Knights, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz parafowano umowę o współpracy z New Jersey Devils. 

W ramach wieloletniej umowy branding bukmachera pojawi się na sportowym barze mieszczącym się w hali Prudential Center, gdzie domowe mecze rozgrywa trzykrotny zwycięzca Pucharu Stanleya.

Także i w tym przypadku umowa zakłada pojawianie się aktualizowanych na żywo kursów na głównej tablicy wyników podczas przerw meczowych. Firma będzie też się promować na kanałach cyfrowych i społecznościowych Devils.

William Hill będzie również sponsorować imprezy dla fanów zespołu na torze Monmouth Park w New Jersey, gdzie firma prowadzi już zakład bukmacherski.

Choć kwoty kontraktu nie ujawniono to… we wrześniu Hugh Weber, prezydent Devils, w rozmowie z Bloombergiem powiedział, że jego franczyza spodziewa się zarobić w ciągu roku 5 mln dolarów od sponsora z branży gier hazardowych.

Warto też podkreślić, że jest to pierwsza drużyna sportowa wspierana przez firmę związaną z hazardem w stanie New Jersey.

fot. NHL

Dodaj komentarz