Loterie 9 lipca 2024

WinTo! – program lojalnościowy dla graczy LOTTO – od środy w kolekturach!

autor: redakcja
Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w marcu wdrożył dla swoich klientów nowość – program lojalnościowy WinTo! Od 10 lipca będzie on dostępny również dla graczy w sieci naziemnej. Gromadzone w programie punkty miłośnicy gier liczbowych i loterii będą mogli wymienić na atrakcyjne nagrody lub wykorzystać na dalszą grę.

Program lojalnościowy WinTo! opiera się w całości na aplikacji mobilnej LOTTO. Zarejestrowani gracze online mogą dołączać do programu jednym kliknięciem, z czego skorzystało już ponad 120 tys. internetowych graczy LOTTO.  W przypadku osób grających w punktach sprzedaży sieci naziemnej, możliwe będzie skorzystanie z szybkiej rejestracji. Wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji „LOTTO – graj online” i zarejestrować się bez konieczności weryfikacji użytkownika przez bank czy skan dowodu osobistego.

Punkty za produkty LOTTO zakupione na stronie lotto.pl lub w aplikacji mobilnej naliczają się automatycznie za każdą transakcję. W przypadku gry w kolekturze, aby naliczyć punkty za zakup produktów LOTTO, konieczne będzie każdorazowe podanie numeru karty lub telefonu przypisanych do konta WinTo! albo zeskanowanie na terminalu kodu kreskowego karty dostępnej w aplikacji. Punkty za transakcje w punktach sprzedaży sieci naziemnej pojawią się na koncie do końca dnia, w którym został dokonany zakup w kolekturach, zaś w przypadku Ekspres Losów i Zdrapek punkty naliczane będą natychmiastowo. Gracze mogą również zdobywać dodatkowe punkty za specjalne zadania dostępne w aplikacji  i odkrywać nowe nagrody.

Punkty, zdobyte zarówno w tradycyjnych kolekturach, jak i na stronie lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej LOTTO, można wykorzystać na nagrody w formie voucherów na zakłady gier liczbowych (do odbioru w punktach LOTTO) czy zasilenia konta gracza LOTTO online, a także wymieniać na vouchery do sieci handlowych, bilety oraz doładowania serwisów streamingowych.

Dzięki WinTo! aplikacja mobilna LOTTO stanie się nieodzownym elementem każdej wizyty w kolekturze. Już teraz widzimy, że gracze internetowi z entuzjazmem przyjęli nasz program lojalnościowy, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by osoby grające w punktach sieci naziemnej również mogły jak najszybciej cieszyć się korzyściami płynącymi z grania i wygrywania w LOTTO. To kolejny krok w stronę budowania silnego modelu omnikanałowej sprzedaży LOTTO – mówi Szymon Gawryszczak, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego.

Program WinTo! dostępny jest w aplikacji LOTTO dla systemów Android, iOS i HarmonyOS. Szczegóły dotyczące programu oraz obowiązujący regulamin dostępne są na stronie: www.lotto.pl/winto.

Dodaj komentarz