Ogolna 15 lipca 2022

Wiz Khalifa głównym bohaterem wrześniowego FanDuel FanFest

Już za dwa miesiące odbędzie się FanDuel FanFest w Chicago. Za pośrednictwem specjalnej platformy można już kupować bilety na wydarzenie mające na celu zjednoczyć miłośników muzyki i sportu i branży rozrywkowej.

Wiz Khalifa przyciągnie ludzi

Gwiazdą numer jeden FanFest będzie raper Wiz Khalifa. Innym znanym muzykiem, który przyciągnie fanów będzie szwedzki DJ Alesso. Warto dodać, że pojawią się tam także osobistości ze świata sportu. Wśród nich m.in. byli gracze Chicago Bears z NFL – Charles Tillman, Brian Urlacher czy Devin Hester

Pomiędzy niesamowitymi występami muzycznymi oraz obecnością legendarnych sportowców, to wydarzenie będzie miało coś specjalnego dla wszystkich uczestników. Dla nas to kolejny sposób na zrobienie czegoś niezwykłego, by świętować razem z naszymi klientami zakładów sportowych w stanie Illinois – powiedział Andrew Sneyd, wiceprezes marki FanDuel.

Rzut siekierą wśród atrakcji

Uczestnicy przez cały dzień festiwalu będą mogli korzystać z wielu atrakcji. Będzie można się w nich zmierzyć ze wspomnianymi gwiazdami sportu. Wśród konkurencji m.in… rzut siekierą. Oczywiście wszystkie wydarzenia podczas FanFest będzie można zagrać za pośrednictwem specjalnej gry “Free-2-Play” FanDuel. Główną atrakcją będzie Wiz Khalifa i jego występ. Festiwal odbędzie się 10 września na Guaranteed Rate Field, czyli domowym obiekcie baseballowego Chicago White Sox z MLB.

Dodaj komentarz