Bukmacherka 23 stycznia 2024

WOŚP jest super! Zwiedzaj Dębicę z Mateuszem Borkiem!

autor: redakcja
Wśród aukcji charytatywnych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wiele to prawdziwe perełki! Superbet, wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online, również włącza się do zbiórki, która w tym roku ma na celu walkę z chorobami układu oddechowego. Fani sportu mogą licytować cały dzień spędzony w rodzinnej Dębicy z Mateuszem Borkiem oraz pakiet biletów VIP na turniej Superbet Poland Darts Masters 2024. – Warto pomagać i włączać swoich partnerów czy ambasadorów do szczytnych akcji. Nie mieliśmy wątpliwości, że ponownie chcemy włączyć się do akcji WOŚP – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Mateusz Borek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów sportowych w Polsce i współzałożyciel Kanału Sportowego na Youtube. W dziennikarskim dorobku ma skomentowane finały najważniejszych imprez klubowych i reprezentacyjnych, a także sukcesy naszej kadry. Przy tym wszystkim, jak sam podkreśla, pozostał jednak „skromnym chłopakiem z Dębicy”. Dlatego też Superbet, którego Borek jest ambasadorem, zdecydował się wystawić na licytację możliwość spędzenia dnia z gwiazdą dziennikarstwa sportowego właśnie w jego rodzinnej miejscowości. W ramach pakietu zwycięzca aukcji będzie miał możliwość uczestnictwa w wyjątkowym zwiedzaniu podkarpackiej Dębicy, której dumnym przedstawicielem jest urodzony tam Mateusz Borek, wspólnym obiedzie i oglądaniu meczu miejscowej Wisłoki.

– Mateusz to jeden z czołowych dziennikarzy sportowych, a dyskusje z nim o futbolu to ogromna przyjemność dla każdego. Jestem przekonany, że zwycięzca spędzi z nim wspólnie ciekawy dzień, pełny rozmów o sporcie, piłkarskich anegdot i emocji. Dla Mateusza to będzie sentymentalna podróż, którą uświetni wspólne oglądanie meczu Wisłoki, klubu który wspieramy. Serdecznie zapraszam do licytacji – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

LINK DO AUKCJI – licytacja trwa do 1. lutego.

Bullseye, czyli zostań VIP-em na turnieju darts

 Turniej Superbet Poland Darts Masters to największa impreza darts, jaka odbywa się w naszym kraju. Pierwsza edycja miała miejsce w zeszłym roku, a wypełniony po brzegi Torwar był świadkiem fantastycznej imprezy z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd tego zyskującego wielką popularność sportu. Tegoroczna edycja odbędzie się w trzykrotnie większej Arenie Gliwice, a bilety już teraz rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że czeka nas kolejny soldout, bo fani spragnieni sportowych emocji i dobrej zabawy już dawno zakreślili na czerwono w kalendarzach daty 14-15 czerwca, kiedy odbędzie się turniej. Chcesz mieć pewność, że szansa zobaczenia z bliska zmagań czołowych darterów Cię nie ominie? Superbet wystawił na licytację podwójną wejściówkę VIP, uprawniającą do śledzenia całości z odległości… lecącej rzutki. Na dodatek, zwycięzca aukcji wróci do domu z tarczą podpisaną przez czołowych zawodników występujących w turnieju.

– Superbet Poland Darts Masters to impreza, która była dla nas w zeszłym roku jednym z największych pozytywnych zaskoczeń. Wiedzieliśmy, że darts to niezwykle emocjonujący sport, ale i tak frekwencja oraz ogromna energia publiczności przerosła nasze oczekiwania jako sponsora tytularnego turnieju. W tym roku impreza będzie miała jeszcze większy rozmach, dlatego serdecznie zachęcamy do licytowania wejściówek VIP, z których cały dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wygranie takiej aukcji to jak rzut w sam środek tarczy! – uśmiecha się Katarzyna Gawlik.

LINK DO AUKCJI – licytacja trwa do 1 lutego.

W ramach współpracy Superbetu z telewizją CANAL+ oraz Lechem Poznań, na licytację trafiła również możliwość obejrzenia dowolnego wiosennego domowego meczu Kolejorza w ekstraklasie od telewizyjnego zaplecza. Jeśli chcesz zobaczyć, jak pracuje ekipa telewizyjna, komentatorzy, a na dodatek obejrzeć spotkanie Lecha z niezwykłej perspektywy, możesz włączyć się do licytacji TUTAJ LINK

Dodaj komentarz