Bukmacherka 2 lipca 2024

Współpraca GO+bet i Wisły Kraków zakończona

autor: Adrian Janiuk
Zakłady bukmacherskie GO+bet przestały być oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków. Współpraca trwała dwa lata.

“Biała Gwiazda” to jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów w Polsce. Dzięki swojej fantastycznej historii sięgającej 1906 roku, aż 13 tytułom mistrza Polski, niezapomnianym występom w europejskich pucharach, Wisła cieszy się sympatią kibiców nie tylko w Krakowie, ma fanów w całym kraju. Po dwóch latach “Biała Gwiazda” zakończył współpracę z GO+bet.

Z naszych informacji wynika, że w najbliższym czasie Wisła Kraków zwiąże się z innym bukmacherem Superbet. Bukmacher ma znaleźć się na przodzie koszulki krakowskiej drużyny.

Z informacji portalu “Interplay.pl” wynika, że Superbet znajdzie się najprawdopodobniej na centralnym miejscu koszulki pierwszoligowej Wisły Kraków i stanie się jednym z najważniejszych sponsorów klubu. Dotychczas miejsce “na froncie” należało do Orlen Oil. Umowa z paliwowym gigantem nie zostanie przedłużona. Gdyby Orlen został przy Reymonta 22, to Superbet znalazłby się “na plecach” Białej Gwiazdy. Ostatecznie wiele na to wskazuje, że zajmie jeszcze ważniejsze miejsce w sponsorskiej piramidzie. Ustaliliśmy też, że o wejście do Wisły walczyło kilku bukmacherów. Superbet wygrał tę licytację i zaproponował najlepsze finansowe warunki.

Dodaj komentarz