Bukmacherka 28 maja 2018

Zakład specjalny dla wszystkich sympatyków Arsenalu Londyn

autor: BK
Czy Kanonierzy pod wodzą nowego trenera przejdą wielką metamorfozę i będą w stanie walczyć o najważniejsze trofea? Specjalny zakład czeka na fanów Arsenalu.

Po zakończeniu sezonu Arsene Wenger po 22 latach pożegnał się z Emirates Stadium. Choć w ostatnich latach fani coraz głośniej domagali się jego odejścia, francuski szkoleniowiec został pożegnany jak przystało na żywą legendę klubu. Kilka tygodni później, władze Arsenalu ogłosiły następcę Wengera. Jego miejsce od przyszłego sezonu zajmie Unai Emery, który przez ostatnie dwa lata prowadził Paris Saint-Germain.

Po ogłoszeniu tej decyzji momentalnie pojawiły się duże kontrowersje. Wielu fanów uważa, że zatrudnianie Emery’ego, który w opinii większości zawiódł w PSG, jest dużym błędem. Pojawiły się nawet prześmiewcze hasła: „Arsene, wróć”. Choć hiszpański trener rzeczywiście nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań w Paryżu, nie można zapomnieć, że wraz Sevillą trzy razy z rzędu wygrywał Ligę Europy.

Z okazji zmiany na stanowisku trenerskim Arsenalu Londyn, bukmacher LVbet przygotował specjalny zakład dla wszystkich miłośników tego klubu. Gracze mogą wytypować, jakie trofea wywalczą w nadchodzącym sezonie Kanonierzy. Najniższy kurs rzędu 1,35 jest dostępny na opcję, że Arsenal nie wywalczy żadnego z najważniejszych pucharów (Liga angielska, Puchar Anglii, Liga Europy). Natomiast kurs 3,00 zawiera opcja zakładająca wygraną w przynajmniej jednych, wymienionych rozgrywkach.

Mamy również zakłady dla największych optymistów. Najwyższy kurs dostępny w ofercie LVbet wynosi aż 999,00 i zakłada, że Arsenal Londyn skompletuje poczwórną koronę: Liga Angielska, Puchar Ligi Angielskiej, Puchar Anglii, Liga Europy). Choć w środowisku kibiców Kanonierów są osoby wierzące w udane efekty pracy Unaia Emery’ego, to jednak tak duży optymizm może towarzyszyć wyłącznie najbardziej oddanym fanom z Emirates Stadium.

Dodaj komentarz