Bukmacherka 16 kwietnia 2019

Zakłady specjalne u polskich bukmacherów [Kwiecień 2019]

autor: MC
Zakłady specjalne dostępne u niektórych bukmacherów pozwalają na trochę rozrywki między sportowymi wydarzeniami. Bukmacherzy chętnie zakładają się z klientami o wybory w polityce, o to, kiedy pierwszy człowiek wyląduje na Marsie, a nawet o termin oddania do użytku nowego dworca Łódź Fabryczna (jeden z zakładów STS sprzed kilku lat).

Sprawdźmy więc, co z zakładów specjalnych przygotowali bukmacherzy:

TOTALbet proponuje nam zakład na następnego prezydenta USA. Najniższy kurs jest na Donalda Trumpa (2.75), najmniejsze szanse na zostanie prezydentem wg. bukmacherów TOTALbet ma Mark Cuban i Fiorina Carly (kurs 80). Na liście kandydatów znajdziemy też Michelle Obama, Juliana Castro czy… Marka Zuckerberga.

 

Etoto ma szeroką ofertę zakładów specjalnych. Znajdziemy tu rozrywkę, politykę, a także zakłady związane z brytyjską rodziną królewską. Etoto posiada w swojej ofercie m.in.: Kurs Bitcoina w 2019 roku przekroczy 10 000$, zakład na zwycięzcę Tańca z gwiazdami, kto uzyska więcej mandatów w następnych wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii (do wyboru: Konserwatyści, Liberalni Demokraci oraz Partia Pracy i pozostałe partie). Możemy też założyć się o dzień urodzin pierwszego dziecka Harry’ego i Meghan oraz jego płeć i imię.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne zakłady jak Etoto oferuje PZbuk. W ofercie tego bukmachera znajdziemy też zakład na Sportową Osobowość BBC.

Fortuna stawia na rozrywkę. W jej ofercie pojawiły się zakłady na zwycięzcę 9 edycji Tańca z gwiazdami, klasyfikację końcową w Eurowizji czy awans Czech i Polski do finału konkursu piosenki. Także STS stawia na rozrywkę. Znajdziemy tu zakłady na Eurowizję (zwycięzca, top 10 oraz obydwa półfinały) i Taniec z gwiazdami – kto będzie zwycięzcą, kto zostanie dłużej w programie i kto odpadnie następny. Kiedyś STS oferował też zakład na termin oddania do użytku hali widowiskowo-sportowej w Gliwicach. Warszawiacy mogli obstawiać termin oddania mostu Łazienkowskiego oraz otwarcia drugiej linii metra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli lubimy filmy o Jamesie Bondzie, to w LVbet możemy obstawić, kto będzie agentem007 po Danielu Craigu. W tej samej firmie jest zakład, kto zostanie papieżem po Franciszku I. Kursy wahają się od 9 do 101, więc jeśli papieżem zostanie ktoś z podanej listy, można sporo zarobić. LVbet oferuje też zakład na zwycięzcę włoskiego The Voice i na kolejnego Batmana po Benie Afflecku.

 

 

 

Totolotek podchodzi do sprawy poważnie – oferuje zakłady na kursy walut. Wśród rynków jest m.in. 4 cyfra po przecinku – parzysta lub nie oraz przedział dla 4. cyfry po przecinku (0-4 lub 5-9).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z okazji premiery Gry o tron bukmacherzy zdecydowali się na dodanie interesujących zakładów związanych z serialem.

Fortuna dodała zakłady, w których można było wytypować, kto zginie (lub nie) w ostatnim sezonie Game of Thrones. Kursy wahały się od 1.11 (na śmierć Jorah Mormont) do 11 (zakład, że Euron Greyjoy nie umrze).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LV bet posiada bardzo szeroką ofertę na Grę o tron, łącznie z zakładem „kto zginie pierwszy?” – dowolna inna para na życzenie. Wśród zakładów LV bet znajdziemy między innymi: kto przetrwa sezon 8? Kursy od 1.01 dla „Gorącej Bułki” do 7.5 na Cersei Lannister. Do wyboru mamy 25 postaci, a kursy są dość zróżnicowane. Na pytanie „Kto zabije Cersei?” odpowiedź może być tylko jedna – „Jaime Lannister”, ponieważ pozostałe opcje u bukmachera są aktualnie niedostępne. Możemy także wytypować odcinek, w którym Cersei zginie. Do wyboru mamy odcinek 3 lub 4 (z kursem 5) lub odcinek 5-6 (kurs 1.17). Możemy także wytypować wśród 19 postaci kto umrze. Tutaj najkorzystniej jest zagrać na Bran Stark, po kursie 2.7. Kolejnym z zakładów jest „Kto zabije nocnego króla?” – do wyboru mamy 10 postaci oraz opcję „Nocny Król przeżyje”. LV bet oferuje zakłady na życzenie, w których możemy dowolnie dobrać pary i obstawić „kto zginie pierwszy?”. Na stronie tego bukmachera znajdziemy też zakłady na śmierć konkretnych postaci w 2. odcinku serialu. Jest też zakład, który rozstrzygnie się 21 kwietnia –   Who will rule the Seven Kingdoms at the end of the Final TV Episode? Do wyboru postacie takie jak Bran TStark, Cersei Lannister czy Nocny Król.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakłady specjalne cieszą się coraz większą popularnością, a bukmacherzy chętnie umieszczają kolejne wydarzenia na stronach. Być może już wkrótce pojawią się zakłady na wybory do europarlamentu, które odbędą się w maju. A później zakłady na kolejne sezony seriali czy programów rozrywkowych.