Loterie 13 stycznia 2020

Złote czasy w Mini Lotto i wielkie kumulacje w Eurojackpot i Lotto

Ostatnie tygodnie są niezwykle szczęśliwe dla graczy Mini Lotto. Niemal co kilka dni padają rekordowe wygrane. Tym razem w sobotnim losowaniu wygrał gracz, który zawarł zakład przez Internet. Zwycięzca wzbogacił się tym samym o 399 649,80 zł.

Przypomnijmy, że na początku stycznia informowaliśmy, że świąteczny czas okazał się niezwykle szczęśliwy dla graczy LOTTO, którzy wygrali główne nagrody w Lotto i Mini Lotto. W drugiej z gier padł nawet kolejny krajowy rekord. Wystarczyło jednak kilka dni, by został pobity, ponieważ w sylwestra jeden z graczy wygrał 478 712, 40 PLN.

Wówczas szczęśliwy zakład został zawarty w kolekturze przy ul.Kieleckiej 84 w gminie Mniów. Co ciekawe gracz zawarł tylko jeden zakład za 1,50 PLN. Tym razem kupon został wysłany online, a jego wygrana jest drugą największą w historii gry i najwyższą przez internet.

Być może w najbliższych dniach padną również wielkie wygrane w Lotto i Eurojackpot, czyli najbardziej popularnych grach LOTTO. W tej pierwsze już jutro do wygrania będzie nawet 12 milionów złotych. W drugiej grze natomiast w poprzedni piątek w żadnym kraju nie odnotowało głównej wygranej. Oznacza to, że już za cztery dni do wygrania będzie nawet 225 milionów złotych.