Bukmacherka 26 czerwca 2023

Betclic został oficjalnym partnerem wielkiej marki!

autor: redakcja
Bukmacher Betclic oficjalnym partnerem amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki - UFC!

Betclic stał się oficjalnym partnerem bukmacherskim UFC na trzech kluczowych rynkach: Francji, Polski i Portugalii.

Betclic będzie również Partnerem Specjalnym gali UFC FIGHT NIGHT PARIS, która odbędzie się 2 września w paryskiej Accor Arenie. W zeszłym roku, po legalizacji MMA we Francji, UFC zorganizowało swoje pierwsze wydarzenie w tym kraju, a tłumy zgromadzone w Arenie Accor świętowały zwycięstwo Francuza Ciryla Gane nad Taia Tuivasą.

Teraz, podczas nadchodzącej gali, widzowie będą mogli ponownie doświadczyć niezwykłej atmosfery. Branding Betclic zostanie umieszczony wewnątrz oktagonu, jak również na platformach społecznościowych i cyfrowych UFC.

Nicholas Smith, wiceprezes UFC ds. partnerstw globalnych, podkreśla: – Francja jest niezwykle ważnym rynkiem dla UFC. Pracowaliśmy ciężko, aby MMA zostało uznane jako pełnoprawny sport. Jeden z naszych głównych celów to nawiązywanie cennych umów partnerskich z lokalnymi organizacjami. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Betclic, która wzbogaci doświadczenia naszych fanów w zakresie gier hazardowych online i zapewni ekscytujące aktywacje przed naszym nadchodzącym wydarzeniem w Paryżu.

Nicolas Béraud, dyrektor zarządzający Betclic, dodaje: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że stajemy się pierwszym partnerem UFC na naszych trzech kluczowych rynkach: Francji, Portugalii i Polski. UFC dokonało niesamowitego rozwoju sportu MMA. Naszym celem jest promowanie i współpraca z rozwijającymi się dyscyplinami sportowymi oraz podtrzymywanie pasji ich fanów. Dzięki temu partnerstwu będziemy w stanie dostarczyć nowe doświadczenia i zwiększyć interaktywność podczas wydarzeń UFC, a także zaskoczyć fanów podczas gali UFC Fight Night Paris 2 września!

 

 

 

Dodaj komentarz