Andrew Heighway poza Heighway Pinball

Dotychczasowy założyciel i prezes Heighway Pinball odchodzi z firmy. Oto oświadczenie jakie złożył.

Minęło ponad pięć lat od kiedy założyłem spółkę Heighway Pinball w moim domowym garażu. Teraz stała się ona międzynarodową firmą z klientami z całego świata.

Firma stanęła w obliczu wielu wyzwań, które zakończyły się wyprodukowaniem pierwszej gry o nazwie Full Throttle i naszą aktualną grą, Alien Pinball. Zawsze dążyłem do stworzenia nowoczesnego i odpowiedniej jakości produktu, z wieloma nowymi pomysłami. Wierzę, że spełniliśmy wiele celów postawionych dla firmy.

Jestem niezwykle dumny z gier, które wyprodukowaliśmy. W szczególności, Alien Pinball jest wynikiem niestrudzonej pracy, w ciągu ostatnich trzech lat. Stworzył ją zespół najbardziej utalentowanych osób i pasjonatów jakich znam. "Alien – 8-my pasażer Nostromo" jest osobiście moim ulubionym filmem wszech czasów, a zaraz po nim "Aliens". Nie mogłem być szczęśliwszy widząc gotowy produkt, który reprezentuje oba te filmy.

Nadszedł czas na zmiany w Heighway Pinball. Nasi obecni inwestorzy wpompowali w firmę znaczne fundusze, by stworzyć zdolności do produkcji setek gier miesięcznie w ciągu najbliższych miesięcy. Inwestorzy ci nie byli aktywnie zaangażowani w prowadzenie działalności gospodarczej do tej pory, ale przynoszą ogromne doświadczenie w branży flipperowej. Są też bardzo dobrymi biznesmenami. Ich pasja do flipperów, sprawny biznes i miłość do produktów firmy sprawi, że firma będzie się rozwijać. Jest wielu oczekujących klientów, którym chcą oni dostarczyć tę epicką grę tak szybko, jak to możliwe – i jest to zobowiązanie, które firma wypełni.

Od tej chwili opuściłem Heighway Pinball i nie angażuję się w żaden sposób w firmę. Nowa struktura zarządzania jest już na miejscu w firmie i wzięła na siebie zobowiązanie dostarczania gier wszystkim swoim klientom i budowania firmy, aby stać się ważnym graczem na rynku w nadchodzących latach. Firma pozostaje w dobrych rękach, a inwestorzy przynoszą bogate doświadczenie w branży.

Nie zostawiłem flipperów na stałe, ale robię sobie przerwę, ponieważ świeże finanse i pomysły skierują firmę w przyszłość. Będę prawdopodobnie nadal uczestniczyć w targach branżowych i czekam na spotkania z Wami w przyszłości.

Nie będę dłużej kontaktować się pod adresem andrew@heighwaypinball.com i nie będę publikować na forach pinballowych, na Facebooku i na Twitterze jako "Heighway Pinball" od teraz.

W ciągu ostatnich pięciu lat poznałam niesamowite osoby i chciałbym podziękować wszystkim moim klientom, pracownikom, kontrahentom, inwestorom, dystrybutorom i dostawcom – którzy dzielili się moim marzeniem i wspierali mnie i tę firmę przez lata. Odchodzę z Heighway Pinball w ekscytującym czasie dla firmy i życzę wszystkim tym, którzy są związani z firmą powodzenia.

Andrew Heighway
Były prezes / dyrektor zarządzający Heighway Pinball

 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
W.B. 26.06.2017
    ]