Ogolna 27 maja 2022

888 Holdings wchodzi na rynek zakładów sportowych w Wirginii

autor: Mateusz Mazur
888 Holdings wchodzi ze swoją marką Sports Illustrated na rynek zakładów sportowych w Wirginii. Jest to już drugi stan, w którym spółka zaoferuje swoje usługi. We wrześniu 2021 roku marka Sports Illustrated pojawiła się w Kolorado.

Owocne partnerstwo

Po tym jak 888 Holdings i Sports Illustrated zdecydowały się na zawarcie partnerstwa strategicznego, nowa marka zakładów bukmacherskich wchodzi na kolejne amerykańskie rynki. 888 uważa, że dzięki współpracy z SI może zaoferować swoim klientom rozszerzony rynek zakładów na żywo, który będzie opierał się na oficjalnych danych z popularnych lig, takich jak chociażby NFL, NBA, NHL, MLB czy Premier League.

Najprawdopodobniej plany operatora jeśli chodzi o ekspansję na amerykańskie rynki nie kończą się na Wirginii. W nadchodzących miesiącach 888 zamierza pojawić się w kolejnych stanach, starając się zintegrować swoje narzędzia, kanały i widżety z cyfrowymi treściami Sports Illustrated.

Zaangażowanie społeczne

Co więcej, w ramach ekspansji na Wirginię, 888 nawiązało współpracę z Virtual Entertainment Partners (VEP). Jest to mała firma, w 100% należąca do Afroamerykanów. W ramach partnerstwa 888 zobowiązało się do znacznego wkładu na rzecz społeczności Wirginii, w szczególności obszarów o dużej populacji mniejszościowej.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy uruchomić SI Sportsbook w Wirginii. Po sukcesie jaki odnieśliśmy w Kolorado we wrześniu ubiegłego roku, jest to istotny kamień milowy zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów – mówi Howard Mittman, odpowiadający za interesy 888 na terenie Stanów Zjednoczonych.

– Dzięki rosnącej bazie fanów zakładów sportowych wierzymy, że Wirginia odegra znaczącą rolę w dalszym rozwoju SI Sportsbook. Dalsza ekspansja na rynek amerykański jest ważną częścią naszej ambicji, aby stać się globalnym liderem w zakresie zakładów i gier online – dodaje Mittman.