Bukmacherka 13 czerwca 2024

AdmiralBet! Nowy bukmacher na rynku

autor: redakcja
Do grona legalnych polskich bukmacherów dołączył AdmiralBet. Rozpoczął działalność od bonusu powitalnego w wysokości 1000 złotych.

“Historia naszej firmy sięga kilku dekad wstecz. Cieszymy się uznaniem wśród miłośników zakładów bukmacherskich i gier hazardowych, oferując szeroki wachlarz możliwości rozrywki dla swoich klientów.

Słyniemy z innowacyjnego podejścia do świata zakładów sportowych, dostarczając entuzjastom najnowszych technologii i atrakcyjnych opcji obstawiania. Nasza platforma internetowa oraz aplikacja mobilna umożliwiają łatwe i wygodne korzystanie z usług, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo transakcji i prywatności użytkowników.

Wartością dodaną AdmiralBet jest również dbałość o odpowiedzialną grę, promowanie zasad fair play oraz aktywne angażowanie się w działania charytatywne. To wszystko sprawia, że nasza marka stanowi atrakcyjną opcję dla osób poszukujących wysokiej jakości rozrywki w dziedzinie zakładów bukmacherskich” – czytamy w zakładce “o nas” bukmachera AdmiralBet.

Już w lutym na “Interplay.pl” informowaliśmy, że AdmiralBet otrzymał licencję, a jeszcze w listopadzie pisaliśmy o tym, ze na polskim rynku pojawi się kolejny bukmacher.

Nowy bukmacher na rynku! Mamy pierwsze informacje

Licencję na prowadzenie działalności w Polsce otrzymał NovoBet, czyli spółka, która zarządza marką AdmiralBet.

Stuprocentowym właścicielem spółki NOVOBET Sp. z o.o. jest NOVOMATIC TECHNOLOGIES POLAND Sp. z o.o. To międzynarodowy producent urządzeń do gier i oprogramowania dla branży.

 

W sieci aktywna jest już witryna “admiralbet.pl“. Bukmacher na start oferuje bonus powitalny w wysokości 1000 złotych. Dostępne są też zakłady m.in. na Euro 2024.

Dodaj komentarz