Ogolna 27 lutego 2023

Betsson skorzysta z narzędzi firmy Neccton na rynku w Ontario

autor: Mateusz Mazur
W celu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy oraz promowania odpowiedzialnego hazardu, Betsson Group będzie korzystać z narzędzi firmy Neccton na rynku w Ontario.

Ochronić gracza

Gracze w Ontario, którzy korzystają z produktów, należącego do Betsson, Betsafe, będą od teraz chronieni przez oprogramowanie firmy Neccton o nazwie – Mentor. Narzędzie stworzono tak, aby maksymalizowało ono stopień ochrony graczy, kontrolując potencjalne sygnały alarmowe w zachowaniach klientów Betsafe, takie jak choćby znaczny wzrost częstotliwości wpłat.

Program powiadomi operatora o każdym potencjalnym problemie, który może wymagać podjęcia odpowiednich działań.

Oprogramowanie posiada również moduł zapobiegający praniu brudnych pieniędzy (AML), który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi obowiązującymi w Ontario i innych jurysdykcjach. Na uwagę zasługuje także fakt, że narzędzie może być dowolnie dostosowywane do wymagań korzystających z niego firm, a także wymagań każdego rynku.

Klient dużego kalibru

Dr Michael Auer, dyrektor i szef działu rozwoju firmy Neccton, wykorzystał przy tworzeniu oprogramowania Mentor wyniki swoich dotychczasowych badań. Dr Auer pozostaje optymistycznie nastawiony do współpracy z Betsson: – Jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać w naszej rodzinie klienta takiego kalibru! – stwierdził.

Marina Bogard, dyrektor zarządzająca Grupy Betsson na Amerykę Północną, odniosła się natomiast to polityki firmy: – Betsson bardzo poważnie traktuje mechanizmy przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz zasady odpowiedzialnej gry. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w zapewnienie najbezpieczniejszej i najbardziej wydajnej platformy dla naszych graczy – przyznała.

Niedawno Betsson uruchomił swoją markę Betsafe w Ontario, a firma otrzymała licencje B2C i B2B.

Dodaj komentarz