Ogolna 7 stycznia 2022

Betway sponsorem Toulouse FC

Betway, operator zakładów sportowych, należący do Super Group, podpisał pierwszą umowę sponsorską we Francji. Bukmacher został sponsorem klubu piłkarskiego z Ligue 2, Toulouse FC.

Warunki umowy

W ramach wieloletniej umowy branding Betway pojawi się na tablicach LED i panelach wokół stadionu w Tuluzie oraz na strojach graczy francuskiego klubu. Świadczenia te będą realizowane przynajmniej do końca sezonu 2023/24.

Po zbudowaniu jednego z najbardziej ekscytujących i godnych pozazdroszczenia globalnych portfeli sponsoringu sportowego na wielu rynkach, z dumą ogłaszamy nasze pierwsze partnerstwo we Francji, ponieważ podpisaliśmy wieloletnią umowę z Toulouse FC. Klub ten ma wspaniałą historię i wielkie ambicje, by wrócić do Ligue 1. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani i szczęśliwi, że możemy im w tym pomóc – powiedział dyrektor generalny Betway, Antoniego Werkmana.

Zadowolenie obu stron

Dyrektor generalny Toulouse FC, Olivier Jaubert, dodał: – Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że tak ważny gracz w światowej branży bukmacherskiej został głównym sponsorem Toulouse Football Club. To kamień milowy w walce o awans. 

Jesteśmy również bardzo dumni, że Betway postawił na nasz klub jako pierwszy, jeśli chodzi o francuski rynek. Będziemy ściśle współpracować przez wiele lat. Chcemy bowiem zaoferować wszystko co najlepsze naszym fanom, a także klientom bukmachera – dodał dyrektor klubu z Ligue 2.

Betway z polską licencją

Przypomnijmy, że już w październiku ubiegłego roku na naszych łamach napisaliśmy, że Betway zdobył licencję na oferowanie zakładów wzajemnych na polskim rynku. Informacje te później potwierdziło Ministerstwo Finansów. Jak na razie firma nie zadebiutowała jednak jeszcze w Polsce, ale powinno to nastąpić w tym roku.