Wyścigi konne 2 czerwca 2020

Brytyjczycy znowu mogą obstawiać wyścigi konne

UK Tote Group przed wznowieniem sezonu wyścigów konnych w Wielkiej Brytanii przedstawił swoim klientom wiele nowych opcji. 

Urozmaicona rozgrywka w UK Tote Group

Przypomnijmy, że wyścigi konne zostały wznowione w Wielkiej Brytanii już wczoraj w Newcastle, gdzie odbyły się zawody. Z tej okazji firma bukmacherska Tote reaktywowała konkursu “Tote Ten Follow”, w którym fani mogą wziąć udział za pięć funtów. Co miesiąc od czerwca do września będzie można wygrać nagrody pieniężne, a w darmowym konkursie główną nagroda jest aż 5000 funtów.

Ponadto Tote dodał wiele nowych funkcji, dzięki którym gracze mogą rywalizować z przyjaciółmi i rodziną poprzez założenie prywatnych lig. Co więcej do Royal Ascot 16 czerwca (okno transferowe – przyp.red) można dokonywać wielu zmian w swoich typach.

Podobnie jak wiele osób, wszyscy w Tote są podekscytowani powrotem brytyjskich wyścigów. Pomimo tego, że warunki są trudne, kontynuacja sezonu jest dla nas wielką radością. Cieszymy się, że w poniedziałek w Newcastle znowu mogliśmy obejrzeć wyścigi – powiedział Alex Frost, szef brytyjskiej grupy Tote Group.

Obstawianie wyścigów konnych online

Z uwagi na fakt, że wyścigi konne w Wielkiej Brytanii – podobnie jak w Polsce – przynajmniej na razie odbywają się bez publiczności, a punkty stacjonarne są zamknięte, z całą pewnością będzie to wpływało na wysokość puli – Pool Guarantee Service. Biorąc to pod uwagę Tote wprowadzi system, który pozwoli graczom obstawiać zakłady, gdzie pule nadal będą solidne.

Wszyscy klienci obstawiający pule hostowane przez Tote w Wielkiej Brytanii skorzystają z wcześniej wspomnianej Pool Guarantee Service, co pozwoli graczom poczuć się, jak w normalnych czasach.

Niestety znaleźliśmy się w trudnych i niespotykanych czasach, a to wymaga od nas wprowadzenia innowacyjnych sposobów, by zwiększyć graczom przyjemność z oglądania i obstawiania wyścigów konnych – powiedział Alex Frost.