Bukmacherka 16 czerwca 2023

Chelsea FC rozważa podpisanie nowej umowy sponsorskiej!

autor: redakcja
Zaawansowane rozmowy z operatorem gier hazardowych online są już w toku. Władze Chelsea myślą o nowej umowie sponsorskiej z popularną platformą kasyn online.

Zaawansowane rozmowy z operatorem gier hazardowych online są w toku, ponieważ niebawem wygaśnie umowa klubu z obecnym sponsorem.

Przebudowa sektora gier hazardowych w Wielkiej Brytanii jeszcze się nie rozpoczęła. Podczas gdy niedawno rząd opublikował Białą Księgę na temat przeglądu ustawy o grach hazardowych, znaczące zmiany wciąż są przed nami. Jednak w trakcie rozmów na temat możliwego zakazu sponsorowania koszulek wiele drużyn piłkarskich w kraju zadeklarowało poparcie dla takiego środka, wyprzedzając ograniczenia regulacyjne i zmiany w ustawach.

Ale chociaż zakaz sponsorowania gier hazardowych z przodu koszulek spodziewany jest za kilka lat, to wciąż pozostawia drużynom czas na sfinalizowanie istniejących umów lub nawet podpisanie nowych krótkoterminowych umów z firmami hazardowymi.

Teraz podobno Chelsea prowadzi ostatnie rozmowy ze Stake, popularną platformą kasyn online w sprawie nowej rocznej umowy sponsorskiej, ujawnia The Telegraph. Jeśli umowa zostanie sfinalizowana, oznacza to, że Stake zostanie nowym sponsorem hazardowym Chelsea z przodu koszulki.

 

Ogłoszenie pojawia się w czasie, gdy partnerstwo między obecnym sponsorem, Three, ma wygasnąć tego lata. Umowy sponsoringu gier hazardowych nie są ujawniane opinii publicznej, ale oszacowano, że współpraca Three i Chelsea była warta około 40 milionów funtów (51,2 miliona dolarów). Niewykluczone, że nowa współpraca ze Stake może mieć podobną cenę.

Wcześniej Stake podpisał umowę sponsorską z Evertonem, jednym z rywali Chelsea w Premier League. Transakcja została ogłoszona w zeszłym roku i została oszacowana na około 10 milionów funtów (12,8 miliona dolarów) rocznie, co jest dość stałym zjawiskiem w Premier League.

Być może już niebawem Chelsea pochwali się współpracą z nowym partnerem, dużą marką w świecie gier rozrywkowych.

Dodaj komentarz