Bukmacherka 23 września 2020

eWinner sponsorem tytularnym Gwardii Wrocław

Gwardia Wrocław i eWinner ogłosili wczoraj współpracę, na mocy której bukmacher został sponsorem tytularnym wrocławskiego klubu siatkówki. Tym samym w sezonie 2020/2021 Gwardia powalczy o PlusLigę z pomocą operatora, którego ambasadorem jest Marcin Gortat. 

Kibice wrocławskiego klubu długo nie musieli czekać, by klub ogłosił nowego sponsora. Po tym jak KFC zawiesiło współpracę z Gwardią, sponsorem tytularnym został wyżej wspomniany eWinner.

Sponsor tytularny

Od startu rozgrywek 2020/21 w TAURON 1. Lidze, wrocławski zespół będzie nosił nazwę eWinner Gwardia Wrocław. Oczywiście poza tym logotyp eWinner będzie gościł na koszulkach siatkarzy, bandach, czy innych widocznych miejscach podczas spotkań.

–  Siatkówka to dyscyplina, która ma szczególne miejsce w sercach Polaków. To samo można powiedzieć o Gwardii, klubie posiadającym specjalne względy wśród wrocławian. Jako eWinner wierzymy w dynamiczne i rozwijające się projekty, mierzące wysoko. Jesteśmy przekonani, że eWinner Gwardia Wrocław wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej, a my jesteśmy dumni mogąc w tym pomócStając się sponsorem tytularnym organizacji przygotujemy dla kibiców szereg promocji i aktywacji, dzięki którym lepiej poznają naszą markę. Markę, która jak Gwardia, mierzy wysoko, rozwija się i dynamicznie wchodzi w polski rynek zakładów bukmacherskich. Uważamy, że ten sponsoring pokaże, jak świetnie dobierać do współpracy marki, które tworzą niejako synergię wizerunkową i marketingową – powiedział Grzegorz Nowak, prezes eWinner.

Początek długiej współpracy?

Łukasz Tobys, prezes eWinner Gwardia Wrocław zaznaczył, że jest zadowolony, iż tak szybko udało się znaleźć sponsora tytularnego, po tym jak współpracę zawiesiło KFC. Dodał przy tym, że wierzy w długoletnią współprace z eWinner, który także na to liczy: – Bardzo cieszy fakt, że mimo zawieszenia współpracy z firmą KFC, potrafiliśmy znaleźć partnera tytularnego, który zauważył w nas potencjał i wspólnie z nami chce dążyć do awansu do PlusLigi. Firma eWinner zapowiada od początku, że nie ma być to współpraca tylko sezonowa, a mamy się rozwijać wspólnie i konsekwentnie, zdobywać kolejne szczyty. Widać dobrą, wspólną energię do działania i osiągania sukcesów. Na pewno ważne jest, że w dobie COVID-19, potrafiliśmy szybko zadziałać i znaleźć takiego partnera. To też potwierdza, że nasze działania w dwóch ostatnich sezonach we Wrocławiu, są zauważalne i doceniane w całej Polsce. Chcemy się dalej rozwijać i już jako eWinner Gwardia Wrocław, osiągać cele, na jakie wrocławska siatkówka po prostu zasługuje.

Przypomnijmy, że Gwardia Wrocław to kolejny klub w Polsce, którego sponsorem tytularnym został eWinner. Operator jest także Sponsorem Tytularnym eWinner 1. ligi żużlowej i eWinner Apatora Toruń oraz Oficjalnym Bukmacherem PGE Ekstraligi. Pod koniec sierpnia bukmacher został również partnerem Trefla Sopot.