Bukmacherka 13 lutego 2020

ForBET rusza z klubem biegacza forBET Runners

ForBET Runners oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Bukmacher będzie wspierał biegaczy i motywował ich specjalnymi nagrodami.

Klub biegacza ma być miejscem, które połączy pasjonatów biegania i zakładów bukmacherskich. To kolejna inicjatywa forBET związana z bieganiem, która pojawiła się w ostatnich tygodniach. Tydzień temu bukmacher został partnerem Runmageddonu.

Do klubu biegacza forBET Runners mogą dołączyć zarówno osoby, które mają konto u bukmachera, jak i te, które dopiero zdecydują się na rejestrację. Kroki są następujące:

Jak pisze Tomasz Piasecki z forBET:
Idea powstania tego klubu zrodziła się podczas wspólnych startów pracowników forBET, w różnego rodzaju biegach. Niektórzy z nas już mają maratony za sobą, inni natomiast dopiero starają się złamać barierę 30 minut na 5 km. Biegamy zarówno w biegach płaskich jak i również w przeszkodowych. Znajdą się też miłośnicy triathlonu. Łączy nas zamiłowanie do sportu oraz chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Pomaga nam w tym wzajemna motywacja.
W planach bukmachera jest także organizacja profesjonalnych treningów, konkursów, a także przewidywane są zniżki na pakiety startowe dla członków klubu.

forBET Runners łączy pasję do sportu oraz zakładów bukmacherskich. Sportowe emocje gwarantowane. Zatem już teraz dzielcie się z nami swoją pasją – DLA ZDROWIA, DLA SPORTU, DLA ZABAWY!