Loterie 23 stycznia 2020

Gdzie oglądać losowanie LOTTO?

Odwiedziłeś kolekturę, wybrałeś liczby, kupon na wieczorne losowanie bezpiecznie leży w twoim portfelu. W takim układzie pozostało wieczorem sprawdzić, czy wygrałeś, a to najlepiej zrobić oglądając losowanie na żywo. Na szczęście można to zrobić na kilka sposób, dzięki którym losowanie można obejrzeć w niemal każdym miejscu na świecie. 

Masz ochotę na trochę emocji, a przy okazji chętnie usłyszysz:

„W kasecie maszyny losującej znajduje się czterdzieści dziewięć kolejno ułożonych kul. Komora maszyny losującej jest pusta. Następuje zwolnienie blokady i rozpoczynamy losowanie sześciu liczb” ?

Gdzie można obejrzeć losowanie gier liczbowych LOTTO?

Rozwiązania są trzy:

Pierwsza możliwość obejrzenia losowania Lotto dostępna jest na kanale TVP Info. Codziennie o 21:40 emitowane są wieczorne losowania.

Druga opcja to strona www.lotto.pl. Wszystkie losowania można oglądać w czasie rzeczywistym, a jeśli przegapimy któreś z nich, możemy je obejrzeć w archiwum przez kolejne 7 dni. Co ważne, tylko wieczorne losowanie emitowane jest w TVP Info. Pozostałe losowania na żywo dostępne są na stronie internetowej Lotto.

Trzecia opcją jest oglądanie losowania na portalu społecznościowym LOTTO (facebook – przyp.red), które cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy.

Dlaczego warto oglądać losowania, a nie sprawdzać wyniki w kolekturze?

Oglądanie losowań na żywo i porównywanie wylosowanych liczb z tymi na naszym kuponie wywoła na pewno większe emocje niż przesunięcie kodu kreskowego pod czytnikiem w kolekturze. Szczególnie, gdy pojawi się informacja, że padła główna wygrana, a my nie jesteśmy pewni jakie liczby skreśliliśmy.