Ogolna 30 marca 2022

Grupa LeoVegas otwiera nowoczesne centrum technologiczne w Warszawie

Szwedzka firma LeoVegas otwiera nowoczesne centrum technologiczne w stolicy naszego kraju. Operator chce zbudować zespół, który będzie współpracować z międzynarodowymi hubami firmy na całym świecie. 

Zespół 60 programistów

Chęć poszerzenia działalności grupy LeoVegas jest efektem rosnących zapotrzebowań, wynikających z rozwoju szwedzkiej firmy. LeoVegas zatrudnia w Europie ponad 850 pracowników. Operator postanowił poszerzyć swoją kadrę w hubach w Szwecji, Wielkiej Brytanii i Holandii, prowadząc rekrutację.

Co istotne dla naszego kraju, LeoVegas otwiera nowoczesne centrum technologiczne z siedzibą w Mindspace Koszyki w Warszawie. Powstały zespół składać się będzie z 60 programistów.

Warszawa odpowiednim miejscem

Mattias Wdar, Chief Product & Tech Officer w Grupie LeoVegas wytłumaczył, dlaczego akurat w Warszawie powstanie nowoczesne centrum technologiczne: – Warszawa oferuje wysoką jakość życia, fantastyczne zaplecze uczelni wyższych oraz ogromny potencjał rozwoju dla utalentowanych młodszych i starszych specjalistów w sektorze nowych technologii. To idealne miejsce dla nas – uwielbiamy iGaming i chcemy zbudować zespół entuzjastów, którzy będą mogli rozwijać swoje mocne strony razem z nami.

Powstały w Warszawie tech-hub będzie współpracować z innymi centrami, które znajdują się w grupie LeoVegas. Celem pracy jest m.in. rozbudowanie własnej platformy Rhino.

Źródło: isbtech

Dodaj komentarz