Bukmacherka 9 czerwca 2020

GVC Holdings otworzy punkty w Anglii w połowie czerwca

GVC Holdings ogłosił plany ponownego otwarcia wszystkich 2445 punktów bukmacherskich Ladbrokes i Coral w Anglii od 15 czerwca, zgodnie z łagodzeniem przez rząd Wielkiej Brytanii ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa.

Łagodzenie obostrzeń w Wielkiej Brytanii

Zgodnie z decyzją rządku Wielkiej Brytanii od 15 czerwca będą mogły być otworzone sklepy, które nie są niezbędne do funkcjonowania. Lokale te zostały zamknięte w połowie marca w związku z hamowaniem pandemii koronawirusa.

Oczywiście wszystkie lokale będą mogły być otworzenie tylko wtedy, gdy wprowadzą nowe procedury. Mowa tutaj o zachowaniu dystansu społecznego  W przypadku punktów bukmacherskich obsługa będzie zmuszona do dezynfekcji automatów do gier, czy miejsc, które często są dotykane przez klientów.

Przygotowanie GVC do działalności w nowych realiach

Poza odgórnymi obostrzeniami, które zastosują bukmacherzy z grupy GVC, firma zadecydowała również o tym, by wprowadzić szereg innych narzędzi pozwalających zachować bezpieczeństwo dla klientów, a także personelu. Tym samym w lokalach zainstalowano szklane osłony oddzielające klientów od sprzedawcy, a na podłogach narysowano oznakowania, które mają ułatwić zachowanie dystansu społecznego. Co więcej wszyscy pracownicy GVC przejdą odpowiednie szkolenia zanim ponownie zaczną pracę. Będą również wyposażeni w maseczki oraz rękawiczki.

Na szczególną ochronę mogą liczyć także gracze, ponieważ automaty do gier wyposażono w specjalne rysiki, dzięki którym klienci nie będą musieli dotykać ekranu. We wszystkich punktach GVC zamontowano również środki dezynfekcji do mycia rąk.

Dobro klienta na pierwszy miejscu

W trosce o bezpieczeństwo klientów GVC wprowadzi również limity klientów w danym punkcie bukmacherskim. Wszystko będzie zależało od tego, jaką powierzchnię ma dany punkt. Poza tym firma zdecydowała, że będzie zwracała jeszcze większą uwagę na ochronę graczy przed uzależnieniem się od hazardu. Tym samym pracownicy będą monitorować samopoczucie klientów, którzy po przerwie spowodowanej pandemią zdecydowali się na grę w punktach bukmacherskich.

Kiedy GVC otworzy swoje punkty w innych krajach Wielkiej Brytanii?

Jak na razie Szkocja, Walia i Irlandia Północna, nie potwierdziły jeszcze, kiedy możliwe będzie ponowne otwarcie punktów bukmacherskich.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownego otwarcia naszych punktów w Anglii, ponieważ oznacza to, że wracamy małymi krokami do normalności. Od czasu, gdy musieliśmy zamknąć nasze punkty, nieustanie pracowaliśmy, by zapewnić naszym klientom i pracownikom, jak najbardziej bezpieczny powrót – powiedział dyrektor generalny GVC, Kenny Alexander.

Inni bukmacherzy w Anglii także otwierają swoje punkty

Oczywiście nie tylko Ladbrokes i Coral GVC ponownie otworzą swoje punkty 15 czerwca w Anglii. Zrobią to także inni bukmacherzy, którzy również będą działali w zgodzie z nowymi zasadami bezpieczeństwa. Dla wszystkich firm bukmacherskich w Anglii 15 czerwca jest idealnym terminem na ponowne otwarcie, ponieważ 17 czerwca zostaną wznowione rozgrywki w Premier League, które cieszą się dużą popularnością wśród obstawiających zakłady bukmacherskie.

Przypomnijmy również, że jakiś czas temu Betting and Gaming (BGC) poinformowało, że od 4 lipca swoją działalność będą mogły wznowić brytyjskie kasyna.