Bukmacherka 29 maja 2020

Oficjalnie Premier League wróci 17 czerwca

Jak poinformowały władze Premier League - liga wróci 17 czerwca, jeśli do tego czasu nie stanie się nic nieprzewidzianego. Dla firm bukmacherskich z całego świata jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ mowa o jednych z najchętniej obstawianych rozgrywek piłkarskich. 

Zaległe mecze na start

Wiadomo już od jakich spotkań zostanie wznowiony sezon w Premier League. Na początku mają odbyć się zaległe mecze pomiędzy Aston Villą a Sheffield United oraz Manchesterem City a Arsenalem. Pełna kolejka rozpocznie się już dwa dni później 19 czerwca. Oczywiście wszystkie spotkania odbędą się bez kibiców, jak ma to miejsce w Bundeslidze, która rozgrywki wznowiła już w połowie maja.

Powrót rozgrywek oznacza nowe godziny spotkań, podobnie jak będzie miało to miejsce w La Liga.

Poniedziałek 21:00

Wtorek, środa, czwartek 19:00 i 21:00

Piątek 21:00

Sobota 13:00, 15:00, 17:30, 20:00

Niedziela 13:00, 15:00, 17:30, 20:00

Specjalne środki bezpieczeństwa

Już nieco ponad tydzień temu informowaliśmy, że kluby Premier League doszły do porozumienia w sprawie wznowienia treningów. Proces powrotu na boiska wyglądał niemal identycznie, jak ten w Bundeslidze, czy Ekstraklasie, która rozgrywki wznowi już dziś za kilka godzin.

Szef Premier League Richard Masters nie ma wątpliwości, że liga zostanie wznowiona 17 czerwca jedynie wtedy, gdy kluby spełnią wszystkie niezbędne wymagania dotyczące bezpieczeństwa piłkarzy, sztabów trenerskich, a także osób potrzebnych do zorganizowania spotkań.

Krok po kroku będziemy kontynuować pracę, dążąc do wznowienia sezonu w porozumieniu ze wszystkimi zainteresowanymi klubami – skomentował Richard Masters.

Powrót futbolu szansą dla bukmacherów

Bez wątpienia powrót futbolu z prawdziwego zdarzenia jest szansą dla firm bukmacherskich, by zniwelować straty, które wygenerowali w drugiej połowie marca, kwietniu i maju. Miało to oczywiście związek z pandemią koronawirusa, z powodu której odwołano w tym czasie niemal wszystkie wydarzenia sportowe. Od pewnego czasu wszystkiego już wraca jednak do normy, ponieważ Premier League będzie trzecią z topowych lig, która wznowi rozgrywki. Przypomnijmy, że w niemieckiej Bundeslidze grają już od 16 maja, a hiszpańska Primera Division zapowiedziała powrót po 8 czerwca. Dziś rozgrywki wznawia także Ekstraklasa.