Ogolna 26 sierpnia 2021

Historyczne porozumienie. Caesars Entertainment i Fiesta Bowl nawiązują partnerstwo

Caesars Entertainment, Inc. zawarł pierwsze tego rodzaju partnerstwo w zakresie zakładów sportowych i gier fantasy z Fiesta Bowl Organisation, organem organizującym amerykański mecz futbolu uniwersyteckiego o nazwie Fiesta Bowl.

Wielopłaszczyznowa umowa skupi się na zaangażowaniu fanów, całorocznych wydarzeniach organizacji oraz rozwijaniu zakładów sportowych i edukacji w stanie Arizona, gdzie co roku odbywa się Fiesta Bowl.

Szczegóły umowy

Caesars będzie gospodarzem salonów kibica na stadionach podczas meczów Fiesta Bowl i Guaranteed Rate Bowl, a także zostanie partnerem tytularnym imprez przedmeczowych Fiesta Bowl i weźmie udział w corocznym Fiesta Bowl Kickoff Luncheon jako partner tytularny.

Cieszymy się, że możemy współpracować z organizacją Fiesta Bowl w ramach tego przełomowego partnerstwa. Przybliżymy fanom uniwersyteckiego futbolu naszą rozrywkę, a także zwiększymy ich świadomość odnośnie do odpowiedzialnej gry. Kibice Fiesta Bowl są niesamowitymi pasjonatami, dlatego tym bardziej nie możemy się doczekać aż udostępnimy im nasze produkty – powiedział dyrektor ds. rozwoju w Caesars Digital, Dan Shapiro.

Partnerstwo drogą do sukcesu w Arizonie

Dyrektor marketingu Fiesta Bowl, Jose Moreno, dodał: – To nowe wyzwanie w przestrzeni futbolu uniwersyteckiego, a Fiesta Bowl ponownie jest na czele dzięki partnerstwu skoncentrowanemu na fanach.

– Istniało duże zainteresowanie na rynku, aby współpracować z Fiesta Bowl. Caesars wyróżniał się jednak kreatywnością i tym, że celem ich polityki strategicznej jest skupianie się na fanach. Nie mieliśmy wątpliwości kogo wybrać – dodał Jose Moreno.

Operator oświadczył, że partnerstwo pomoże rozszerzyć zasięg w Arizonie, w której prawodawcy w kwietniu zalegalizowali zakłady sportowe. Przypomnijmy, że już 9 września w tym stanie gracze będą mogli obstawiać zakłady sportowe u operatorów, którzy posiadają odpowiednie licencje wydane przez organy regulacyjne.

Dodaj komentarz