Ogolna 3 lutego 2021

ICE London i iGB Affiliate London przełożone na 2022 rok

Potwierdziło się to o czym już wcześniej informowaliśmy - targi ICE London i iGB Affiliate London zostały ostatecznie przełożone na 2022 rok.

Pandemia koronawirusa, a przełożone targi

Dyrektor zarządzający Clarion Gaming, Stuart Hunter w swoim oświadczeniu stwierdził, że obie marki organizujące targi wsłuchały się w głos ludzi branży: – Obie marki ICE London i iGB Affiliate London odniosły sukces, ponieważ konsekwentnie pracowały i słuchały potrzeb swoich klientów.

Sondaże społeczne i rozmowy, które przeprowadziliśmy z wystawcami różnej wielkości podczas obu wydarzeń, pokazały ciągłą i znaczną niepewność co do nadchodzącego roku. Wystawcy wyrazili chęć przełożenia targów na 2022 rok. Ich zdaniem należy teraz spożytkować energię na tym, by za 12 miesięcy móc pokazać, co dobrego branża zrobiła w trudnym dla wszystkich 2021 roku – zakończył Stuart Hunter.

Słuszna decyzja

Dyrektor generalny Aristocrat Gaming – EMEA, Erik van den Berg, z zadowoleniem przyjął decyzję o przełożeniu targów na luty 2022 rok: – W pełni popieramy pogląd firmy Clarion Gaming, ponieważ bezpieczeństwo i komfort ludzi muszą być zawsze najważniejsze. Przywrócenie ICE do tradycyjnego lutowego terminu daje znacznie większą szansę na powrót do normalności dzięki tętniącemu życiem wydarzeniu biznesowemu.

Andrew Ludlow, dyrektor zarządzający dostawcy technologii gier, NRM Group, dodał: – Cieszę się, że mamy już pewność, że targi odbędą się w lutym 2022 roku. Obecnie trwa program szczepień, który za 12 miesięcy przyniesie efekty. Tym samym będzie możliwe swobodne podróżowanie. Reasumując to pragmatyczna i rozsądna decyzja organizatorów. 

Rozsądek

Globalny dyrektor ds. Marketingu firmy Sportradar, Adam Azor, oświadczył: – Branża z pewnością straci, że targi się nie odbędą, ponieważ to doskonałe miejsce do podzielenia się swoją wiedzą. Myślę jednak, że w 2022 roku powrócimy ze zdwojoną siłą. Decyzja o przełożeniu tego wydarzenia jest najlepszą możliwą. Nie mogę się doczekać 2022 roku, gdy wszyscy spotkamy się w Londynie. 

Po ustaleniu, że iGB Affiliate London odbędzie w tradycyjnym lutowym terminie, Shona ODonnell, dyrektor ds. wydarzeń strategicznych w Better Collective, powiedział: – Chociaż bardzo nam przykro, że tegoroczna edycja się nie odbędzie, w pełni wspieramy zespół Clarion Gaming.

Skupiamy się teraz na iGB Live w Amsterdamie we wrześniu i nie możemy się doczekać spotkania z naszymi kolegami z branży po raz pierwszy od ponad 18 miesięcy – zakończył ODonnell.

Odrodzenie branży

Stuart Hunter podsumował:  – Jesteśmy obecnie całkowicie skoncentrowani na pomocy wszystkim sektorom przemysłu w odrodzeniu się po straszliwym roku. ICE London i siostrzane wydarzenie iGB Affiliate London stoją ramię w ramię ze swoimi społecznościami, a zespół jest gotowy i przygotowany do pomocy naszym lojalnym interesariuszom, gdziekolwiek się znajdują i w każdy możliwy sposób.

Warto przypomnieć, że aby jak najlepiej obsługiwać swoich klientów podczas pandemii, Clarion rozszerzył swoją ofertę cyfrową i portfolio wydawnictw cyfrowych. Hunter ujawnił również, że Clarion wprowadzi w nadchodzących tygodniach nową zintegrowaną platformę technologiczną, która będzie służyć branży przez cały rok, po dziewięciu miesiącach opracowywania, testowania rynkowego i udoskonalania.

Oferta produktów na żywo zostanie również rozszerzona w iGB Live i iGB Affiliate Amsterdam: – Wszyscy są podekscytowani, że społeczność graczy z powrotem zjednoczy się podczas fizycznej imprezy. Termin targów w Amsterdamie jest bezpieczny – zakończył Hunter.