Ogolna 8 września 2022

Idan Levy nowym CEO High Roller Technologies

autor: Mateusz Mazur
Idan Levy został wyznaczony na nowego dyrektora generalnego High Roller Technologies. Firma uważa, że ta nominacja umożliwi jej dalszy rozwój i wzrost, a także ekspansję na nowe rynki. 

Doświadczony zespół

Levy ma ponad 11-letnie doświadczenie w branży kasyn online i gier. Ostatnio pełnił funkcję Chief Operations Officer w Genesis Global Limited. Wcześniej natomiast zajmował stanowisko CEO CSMS Ltd., spółki Playtech oraz był dyrektorem zarządzającym Playtech Bulgaria.

– Jestem zadowolony i zaszczycony, że dołączyłem do High Roller, firmy z jasną wizją przyszłości iGamingu i ambitnym planem na osiąganie swoich celów – skomentował Levy. – Dzięki doświadczonemu i pełnemu pasji zespołowi mamy możliwość skoncentrowania się na zapewnieniu szybkiego wzrostu zarówno na istniejących, jak i nowych rynkach – dodał.

Nie tylko Levy

Do Levy’ego w High Roller Technologies dołączą także Reuben Borg Caruana i Isaac Sant, którzy będą pełnić odpowiednio funkcję dyrektora operacyjnego i dyrektora ds. technologii.

– HighRoller.Com, niedawno uruchomiona międzynarodowa marka oferująca pełną gamę gier online, w tym automaty do gry, ma dobrą pozycję do trwałego wzrostu, biorąc pod uwagę bardzo udany start na początku tego roku – powiedział Robin Reed, dyrektor generalny Happyhour.io, jednego z udziałowców High Roller Technologies, którzy jest przekonany, że nominacja Levy’ego pomoże firmie w rozwinięciu swojego potencjału.

Dodaj komentarz