Kiedy wystartuje bukmacher BESTBET?

kategoriaBukmacherka autorMA data28.11.2019

Bestbet licencję na zakłady online w Polsce otrzymał w maju. Jak długo klienci będą musieli czekać na start? Z jakiej platformy będzie korzystać nowy bukmacher? O tym wszystkim nieoficjalnie dowiedział się Interplay. 

Nowa firma bukmacherska wystartuje najprawdopodobniej na przełomie lutego i marca. Jak łatwo zatem policzyć, od momentu otrzymania licencji minie 9 miesięcy. Taki wynik można uznać za naprawdę satysfakcjonujący. Pytania oczywiście pozostają, bo do samego startu nie będziemy mogli przekonać się o skali jakości nowego produktu.

Bestbet najprawdopodobniej będzie korzystał z oprogramowania SBTech. Obecnie na polskim rynku z usług tej firmy korzysta ETOTO.

Bestbet nie będzie również w posiadaniu prostej domeny. Adres strony, który będzie kierował do bukmachera to besbet24.pl. Po fortunie (efortuna) i forbecie (iforbet) będzie to trzeci taki przypadek. Przez długi czas podobny problem miał superbet, który nie mógł ustalić, kto był w posiadaniu domeny superbet.pl. Problem ten został jednak rozwiązany. W tym przypadku nazwę bukmachera można było ustalić już znacznie wcześniej i sprawdzić również dostępność domeny lub po prostu starać się ją odkupić. Czy z czasem się to stanie? Obecnie Bestbet.pl jest w posiadaniu partnera afiliacyjnego.

Hasłem kojarzącym się z firmą ma być zwrot “Mój bukmacher”, który jest bliźniaczo podobny do zwrotu “Twój bukmacher”, którego używa inna firma na rynku – Totolotek. Jeśli do startu bukmachera nic się nie zmieni – w logo bukmachera będzie widniał czarny napis Bestbet z żółtym podpisem “Mój bukmacher”.

Przy okazji, gdy Bestbet otrzymywał licencję, napisaliśmy, kto dokładnie jest odpowiedzialny za powołanie nowego operatora. Odsyłamy zatem do tego artykułu. Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje na temat tego bukmachera – będziemy Państwa informować.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MA 28.11.2019
    ]