Loterie 29 czerwca 2023

Kolejna ogromna wygrana w LOTTO!

autor: redakcja
4,5 mln zł w Multi Multi Plus wygrane w miejscowości Wałcz, w województwie zachodniopomorskim. Gracz wytypował samodzielnie 9 z 20 liczb i wygrał!

Multi Multi to gra LOTTO, która daje naprawdę duże możliwości personalizacji doświadczenia grającego. Mnogość opcji i elastyczność Multi Multi przekładają się na tak niestandardowe wygrane, jak ta wczorajsza, odnotowana w punkcie LOTTO przy ul. Obrońców Westerplatte 34 lok. 2 w Wałczu. To szczęśliwa kolektura – w sierpniu 2021 roku padły tam blisko 2 mln zł w grze Eurojackpot!

Na wysokość wczorajszej wygranej złożyło się kilka czynników. Gracz typował 9 z 20 losowanych liczb i szczęście ewidentnie mu dopisało, bo podczas losowania padł komplet 9 samodzielnie wybranych przez niego liczb. Ponadto opłacił opcję Plusa i trafił go. Plusem zawsze jest ostatnia z 20 losowanych liczb. Co więcej, osoba grająca zdecydowała się na maksymalne zwiększenie stawki – x10 – a to aż dziesięciokrotnie zwiększyło wysokość jej wygranej. Warte odnotowania jest też to, że aktualnie trwa promocja w Multi Multi i Multi Multi Plus – przy typowaniu 9 liczb, wygrane powiększają się o 50%! Dzięki wykorzystaniu możliwości gry i skorzystaniu z akcji promocyjnej osobie, która zagrała w Wałczu, udało się trafić historyczną, bo drugą pod względem wysokości wygraną w grze Multi Multi Plus – gratulujemy!

Gracze LOTTO codziennie mogą grać o kolejne wysokie wygrane. Jeszcze w czwartek dnia 29.06 szansa na zbliżoną wygraną jest w grze Lotto: kumulacja może sięgnąć 4 000 000 zł, a w Lotto Plus można grać o 1 000 000 zł. Losowania gier LOTTO można oglądać na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube i w TVP3.

Dodaj komentarz