Loterie 10 lutego 2020

Które zdrapki warto kupować? [Luty 2020]

Wielu z nas decyduje się na zakup zdrapki, aby wygrać najwyższą kwotę. Choć samo zdrapywanie również cieszy, to jednak największą euforię wzbudzają wybrane symbole lub liczby, które pozwalają na zdobycie głównej wygranej. Sprawdziliśmy, w których zdrapkach nie udało się jeszcze zdobyć najwyższej kwoty.

– Gra o milion – do wygrania główna nagroda 1 000 000 zł oraz dwie nagrody (z czterech) o wartości 50 tys. zł każda. Z 8 nagród trzeciego stopnia do wygrania pozostało jeszcze 7 x 10 tys. zł.

– Happy 7 – w zdrapce tej główną nagrodą jest kwota 50 tys. zł. Do zdobycia pozostało jeszcze 9 takich nagród.
– Super linie – w zdrapce Super Linie w puli na wygrane I stopnia pojawiło się 15 nagród o wartości 75 tysięcy zł. Tylko jedna szczęśliwa zdrapka do tej pory została zakupiona, więc przed nami jeszcze 14 szans na wygraną.

– Białe złoto – w tej zdrapce główna nagroda ma wartość 200 000 zł, co czyni ją atrakcyjną spośród innych. Przewidziane były 3 nagrody, wylosowano dopiero dwie, więc jeszcze jedna nagroda czeka na swojego właściciela.

– Ekstra linie – do wygrania było 4 x 140 tys. zł, w grze pozostały jeszcze dwie główne nagrody.

– Podwójna gra – aż trzy nagrody główne o wartości 200 tys. zł nie zostały jeszcze wylosowane w zdrapce Podwójna gra. Szanse na zdobycie tej wygranej są więc ciągle wysokie.

Wysokie nagrody 1 stopnia znajdują się też w zdrapkach:

– Mega Pensja – gra ciągle toczy się o jedną z dwóch głównych wygranych – 550 tys. zł (wypłacane jako 250 tys. zł oraz 60 x 5000 zł).

– Playbook 7 – w tej zdrapce główna nagroda wynosi aż 1,5 mln zł. Jeszcze jedna szczęśliwa zdrapka czeka na swojego właściciela.

– Świąteczne odliczanie – w tej zdrapce nie wylosowano jeszcze żadnej nagrody 1. ani 2. stopnia, więc warto skusić się na ten los. Do wygrania 1 x milion oraz dwie nagrody po 100 tys. zł. każda.

W wielu innych zdrapkach z oferty Lotto dostępne są jeszcze zdrapki z wygranymi II czy III stopnia, a także te z nagrodami o mniejszej wartości. Prawdopodobieństwo zakupu zdrapki z główną wygraną jest niewielkie i mogłoby się okazać, że lepiej zdobyć kilka mniejszych nagród, na co mamy większe szanse. Wśród stałych bywalców kolektury słyszy się, że najwięcej emocji wzbudzają zdrapki z największymi wygranymi. Dlatego też mamy nadzieję, że powyższe zestawienie pozwoli na wybór tej jednej zdrapki, która okaże się szczęśliwa 🙂