Poker 29 grudnia 2018

“Legalny Poker” zorganizuje turniej charytatywny EPT Polska

autor: BB
Turniej charytatywny "EPT Polska", który od lat organizuje Artur Górczyński, powróci na początku 2019 roku. Tym razem jego współorganizatorem będzie firma "Legalny Poker".

Artur Górczyński jest byłym posłem na sejm, który walczył przez wiele lat o to, by poker w naszym kraju był traktowany według pewnych norm europejskich. Dlatego też od wielu lat organizuje specjalne edycje turnieju pod nazwą "EPT Polska", by pokazać rodakom, że poker nie jest grą hazardową. 

Co ważne, turnieje przez niego organizowane są charytatywne. Ostatnie odbywały się pod batutą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I tak też będzie tym razem. Zapowiada się ciekawa rogrywka, bo tym razem współorganizatorem szóstej już odsłony "EPT Polska" będzie "Legalny Poker", który odpowiada za legalne rozgrywki pokerowe w wielu miastach Polski. 

Jeśli ktoś chce zagrać, to poniżej zamieszczamy szczegóły turnieju: 

Start turnieju zaplanowano na 12 stycznia, w przeddzień 27. finału WOŚP. Pokerzyści spotkają się w warszawskiej restauracji Struna przy ul. Reymonta 12. Początek o godzinie 13:00, a wpisowe wyniesie 50 złotych.

***

Cóż, z naszej strony zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju, bo cel szczytny, a z własnego doświadczenia wiemy, że można przy stole spotkać ludzi, których znamy z ekranów telewizorów. Oczywiście nie zabraknie również nagród i niespodzianek od sponsorów. 

Dodaj komentarz