Ogolna 6 lipca 2022

Luis Figo ambasadorem marki Digitain

Portugalski piłkarz Luis Figo podpisał umowę z firmą Digitain i został jej ambasadorem. Dostawca technologii dla bukmacherów online zyskuje znaną i rozpoznawalną twarz w promocji swoich produktów.

Współpraca z legendą

Pod takim hasłem podpisana została umowa. Uczestniczył w niej założyciel Digitain – Vardges Vardanyan oraz wspomniany Luis Figo. Obie strony podkreślają, że liczą na owocną i długofalową współpracę. Były reprezentant Portugalii wielokrotnie zachwalał wartości firmy. Jednocześnie pokazywał się z koszulką ze swoim nazwiskiem i numerem 7, gdzie widniało logo Digitain.

Ważnym było, żeby wiedzieć trochę o tym, co robi firma, której będę ambasadorem. To globalna marka, która jest liderem w swojej dziedzinie. Dlatego łatwo mi było zaakceptować taką propozycje – powiedział Luis Figo.

Nie tylko indywidualne korzyść

Vardges Vardanyan wierzy, że umowa z legendarnym piłkarzem pomoże podnieść cały przemysł branży iGaming, a nie tylko jego firmę: – Luis Figo to żywa legenda. Mam dla niego ogromny szacunek. Nie tylko cenię go jako byłego piłkarza, ale również jako ambasadora wielu inicjatyw społecznych – powiedział założyciel Digitain.

Uosabia wartości, do których aspiruje nasza firma. Grał profesjonalnie i żywi taką samą miłość do sportu, jak my wszyscy – dodał na łamach Gambling Insider.

Dodaj komentarz