Ogolna 11 stycznia 2021

LV BET sponsorem meczu w Pucharze Anglii

Już dziś o 21:00 zostanie rozegrany mecz w Pucharze Anglii pomiędzy Stockport County a West Hamem United. Pierwsza z tych drużyn występuje w rozgrywkach Vanarama National League, których partnerem jest właśnie LV BET. Dzięki temu udało się nawiązać współpracę na dzisiejszy mecz. 

LV BET sponsorem meczu w Pucharze Anglii

Tak jak wspomnieliśmy LV BET, oficjalny partner bukmacherski Vanarama National League, czyli piątej ligi angielskiej, nawiązał współpracę ze Stockport County na mecz w trzeciej rundzie w Pucharze Anglii, w którym zmierzy się dziś z West Hamem na własnym stadionie.

Jako sponsor meczu, LV BET wybierze najlepszego zawodnika spotkania, a także jego logo będzie widoczne na bandach w trakcie meczu. Co więcej jeden z fanów Stockport County będzie mógł wygrać podpisaną koszulkę przez wszystkich zawodników drużyny.

Wsparcie LV BET

Dyrektor generalny LV BET, Adrian Sidowski wyjaśnił skąd wsparcie bukmachera na ten konkretny mecz: – Jako partner Vanarama National League wspieramy kluby z tych rozgrywek w walce w Pucharze Anglii. Dodatkowo to świetny sposób na promocję zarówno dla nas, jak i Stockport County. Nie możemy się doczekać aż wybierzemy najlepszego gracza meczu, a także wręczymy nagrodę jednemu z kibiców. 

Olivia Hanvey, szefowa działu handlowego w Stockport County dodała: – Jesteśmy bardzo podekscytowani, że LV BET jest naszym sponsorem w meczu, w którym zagramy przeciwko drużynie z Premier League. To wielkie spotkanie dla naszego klubu i wspaniale jest mieć wsparcie sponsorskie. Wiemy, że nasi kibice nie mogą się doczekać oglądania meczu na żywo w BT Sport, a także szansy na wygranie podpisanej koszulki dzięki uprzejmości LV BET.