Ogolna 4 stycznia 2023

Malta otwiera się na wpłaty za pomocą kryptowalut

Malta Gaming Authority (MGA) postanowiło zezwolić BetConstruct na dokonywanie wpłat za pomocą kryptowalut. Otwiera to furtkę dla partnerów tego dostawcy, którzy wkrótce zamierzają wprowadzić nową metodę płatności. 

BetConstruct z zielonym światłem w sprawie kryptowalut

W ramach zezwolenia udzielonego przez Malta Gaming Authority, BetConstruct otworzy możliwość dokonywania depozytów za pomocą kryptowalut i innych wirtualnych aktywów finansowych, które są uwzględnione w maltańskim ustawodawstwie.

Partnerzy BetConstruct, czyli m.in. Vbet.net, umożliwią swoim klientom dokonywanie depozytów za pomocą kryptowalut. To kolejny istotny krok dla BetConstruct. W szczególności, iż dostawca ogłosił niedawno uruchomienie Fasttoken.

Działalność VBet

Będące częścią Vivaro Limited – VBet dołączyło w kwietniu 2022 roku do International Betting Integrity Association (IBIA), przyczyniając się do globalnych wysiłków organizacji w kontekście zwalczania korupcji oraz ustawiania meczów. VBet oferuje rynki dla ponad 120 sportów i posiada licencję na prowadzenie działalności w Wielkiej Brytanii, na Malcie, we Francji czy Szwecji. Z kolei w innych miejscach VBet oczekuje na rozpatrzenie wniosków.

Dodaj komentarz