Ogolna 21 listopada 2022

Marcin Robak ambasadorem Noblebet

autor: Maciej Akimow
Noblebet Zakłady Bukmacherskie ma przyjemność ogłosić, że Marcin Robak dołączył do zespołu jako ambasador marki. Były reprezentant Polski i najlepszy strzelec w historii Widzewa Łódź będzie współpracował z bukmacherem w ramach treści publikowanych w mediach społecznościowych.

Urodzony w Legnicy napastnik dziewięciokrotnie wystąpił w reprezentacji Polski. Debiutował w 2010 r. w spotkaniu z Danią, zaś w następnym meczu zdobył swoją pierwszą bramkę w drużynie narodowej. Na listę strzelców wpisał się w 86. minucie meczu z Tajlandią. Powołania otrzymywał nie tylko od Franciszka Smudy, ale także Waldemara Fornalika. Wziął tym samym udział w eliminacjach do mistrzostw świata 2014. W piłce klubowej największe sukcesy strzeleckie święcił w Ekstraklasie, w której zdołał został członkiem Klubu 100 (ma na swoim koncie 120 bramek wnajwyższej klasie rozgrywkowej), a także w Widzewie Łódź.

Widzew był klubem, w którym grał debiutując w kadrze, a także z którego wyjechał na Zachód (przez dwa lata występował w Turcji). Założony w 1910 roku klub był też ostatnim, którego barwy reprezentował w trakcie piłkarskiej kariery. Zdołał z nim awansować do Ekstraklasy w 2010 roku, a dekadę później – do 1. Ligi. W Widzewie zdobył 77 bramek, dzięki czemu został najlepszym strzelcem w historii łódzkiego klubu. Podczas gry przy al. Piłsudskiego 138 był królem strzelców 1. Ligi oraz został wybrany Pierwszoligowcem Roku w plebiscycie Piłki Nożnej.

Do historii przeszedł również jego występ w meczu Pogoni Szczecin z Lechem Poznań, w którym strzelił aż pięć goli. Dwa razy zostawał królem strzelców Ekstraklasy, dwukrotnie był też wybierany jej najlepszym napastnikiem. Dwukrotnie sięgał po Superpuchar Polski z Lechem Poznań. Na boisku zawsze imponował skutecznością, ale też dobrymi warunkami fizycznymi, nienagannym przygotowaniem motorycznym, siłą, precyzją czy umiejętnością przewidywania boiskowych zdarzeń.

W październiku 2022 Marcin Robak został przedstawiony jako nowy ambasador Noblebet. Współpraca będzie opierać się na tworzeniu materiałów o tematyce piłkarskiej w social mediach bukmachera, jak i samego byłego piłkarza. Fani mogą spodziewać się dawki fachowej wiedzy, a także licznych akcji aktywacyjnych, w których będzie brał udział nowy ambasador. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Współpraca potrwa co najmniej przez najbliższy rok.

– Marcin Robak to żywa legenda nie tylko Widzewa Łódź, ale i całej Ekstraklasy, gdzie swoją nieszablonową skuteczność udowadniał w wielu kolejnych klubach. Jesteśmy przekonani, że teraz z powodzeniem podzieli się z nami fachową wiedzą, jak i smaczkami ze swojej pięknej, owocnej kariery – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO Noblebet.

– Od dziś gram w nowej drużynie. Dziękuję za zaufanie i obiecuję, że zrobię wszystko, aby gracze Noblebet się ze mną nie nudzili. Jestem podekscytowany, że do ekipy Noblebet dołączam w przeddzień najważniejszej imprezy, czyli piłkarskich mistrzostw świata. Jestem pewien, że razem niejednokrotnie zaskoczymy naszych graczy – dodał Marcin Robak.

Noblebet to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim, angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej. Do końca sezonu 2021/2022 firma była oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź. Dziś wspiera drugoligową Garbarnię Kraków, a także sportowy serwis internetowy Łączy Nas Pasja.

Dodaj komentarz