Bukmacherka 8 stycznia 2020

Mr BET z licencją Ministerstwa Finansów

Na liście legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych przez Internet pojawił się nowy wpis. Licencję uzyskała firma Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Bukmacher został zarejestrowany jako 18. operator posiadający licencję. Firma otrzymała pozwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet. Mr BET prawdopodobnie będzie działać na stronie www.mrbet.pl, co jest wygodnym adresem dla graczy (w porównaniu np. z eFortuna czy iForbet). Strona internetowa bukmachera jest jeszcze nieaktywna.

Mr BET został zarejestrowany pod adresem ul. Pochyła 7, 43-400 Cieszyn. Jest więc to druga firma zarejestrowana w tym mieście – w Cieszynie siedzibę ma także Fortuna.

Bukmacher otrzymał wpis do rejestru przedsiębiorców KRS już we wrześniu 2018 roku, co oznacza, że otrzymał licencję Ministerstwa Finansów dopiero 1,5 roku później. Główny przedmiot działalności tej spółki to: „Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi”. Wysokość kapitału zakładowego to 2 mln złotych.

Według oficjalnego rejestru KRS prezesem zarządu Mr BET jest Konrad Łukasz Łabudek (od października 2019), a  Lucie Łabudek oraz Barbara Maria Łabudek są wspólnikami. Skład zarządu tego bukmachera wskazuje raczej na firmę rodzinną – z Sewerynem Łabudkiem w radzie nadzorczej spółki.

Konrad Łabudek jest członkiem organu nadzoru Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przeciwdziałania Uzależnieniom, a także członkiem komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich. Łabudek jest także prokurentem Business and Legal Solutions Sp. z o.o, która zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Prezesem zarządu tej firmy jest Lucie Łabudek, widoczna wcześniej w KRS nowego bukmachera.

Prezes Mr Bet posiada już doświadczenie w branży hazardowej – był prezesem w Fortunie, został zastąpiony przez Konrada Komarczuka.

Nazwa nowego bukmachera, Mr BET, może być myląca dla graczy, którzy słyszeli wcześniej o kasynie internetowym działającym pod tą nazwą. Właścicielem kasyna Mr Bet jest Faro Entertainment N.V i nic nie wskazuje na to, by firma była powiązana z nowymi właścicielami polskiego bukmachera.

Czy firma prowadzona przez znającego branżę Łabudka osiągnie sukces? Czekamy z niecierpliwością na oficjalny start nowego bukmachera.