Ogolna 15 listopada 2022

Najbliższa edycja iGB Affiliate London będzie największą w historii

autor: Mateusz Mazur
Organizatorzy iGB Affiliate London 2023 zaplanowanego na 8 - 11 lutego 2023 roku zapowiadają, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie największą w historii. Czy po paraliżu związanym z pandemią impreza odzyska dawną świetność? 

Największa w historii

Targi iGB Affiliate London 2023 będą największą edycją wydarzenia w historii – hucznie zapowiadają organizatorzy. Po raz pierwszy konieczne było wynajęcie trzech sal ExCeL London, a powierzchnia przeznaczona na stoiska sięgnie prawie 12 tysięcy metrów kwadratowych. Znajduje to także przełożenie na liczby. Zgodnie z zapowiedziami, najbliższa edycja iGB Affiliate London będzie o 22% większa od tej z 2022 roku.

– Wspaniałą wiadomością dla społeczności afiliacyjnej, która w lutym pojawi się w ExCeL London, jest to, że z pewnością przyćmimy sukces tegorocznej imprezy, zarówno pod względem wielkości fizycznej, jak i liczby stoisk. Jesteśmy na dobrej drodze, aby przekroczyć magiczną liczbę 176 firm, które wzięły udział w kwietniowych targach. Jest to wskaźnik tego, jak bardzo to wydarzenie jest potrzebne i jak dużym zainteresowaniem się cieszy – deklaruje Naomi Barton, portfolio director, odpowiedzialna za markę iGB Affiliate.

Nadchodzi rewolucja

Co więcej, wyróżniający się partnerzy zostaną odpowiednio uhonorowani podczas rozdania nagród iGB Affiliate Awards. Wydarzenie, które zaplanowano na 9 lutego 2023 roku uznawane jest za jedno z kluczowych w kalendarzu branży afiliacyjnej iGaming. Na tym jednak nie koniec. Organizatorzy zapowiedzieli także wyjątkowy program seminariów dostosowany do potrzeb biznesowych partnerów.

Przypomnijmy, że na początku listopada poznaliśmy temat przewodni tegorocznej edycji wydarzenia – Here Comes the Revolution. Jest on związany z dynamicznie następującymi zmianami w branży, do których firmy muszą się dostosować.

Dodaj komentarz