Loterie 24 stycznia 2020

Nowa zdrapka “Super linie” w ofercie Lotto

Przedwczoraj w ofercie Lotto pojawiła się nowa zdrapka. Wysokie wygrane, wiele nagród i atrakcyjna cena powinny zachęcić niejednego gracza. Od 21 stycznia w punktach sprzedaży LOTTO zagościła Zdrapka „SUPER LINIE”.

Zdrapka „SUPER LINIE” za 5 zł znalazła swoje miejsce – sam środek „liniowych Zdrapek” – pomiędzy Zdrapką „SZCZĘŚLIWE LINIE” za 3 zł, a najnowszą zdrapką „EXTRA LINIE” za 10 zł. Wydaje się, że idealnie zagospodaruje, zapotrzebowanie na zdrapkę 5 złotową z przedłużonym czasem gry.

Główne wygrane wynoszą 75 tys. zł, a cała pula przeznaczona na wygrane to 28 500 000 zł. Cena tej zdrapki to jedyne 5 zł. W zdrapce jest aż 15 szans na wygraną.

Jakie są pozostałe nagrody w zdrapce „Super linie”?

Oprócz nagród głównych, w zdrapce można wygrać wiele nagród o wartości 7500 zł oraz 750 zł, a także inne kwoty. „Super linie” oferują prawie 27 milionów nagród I-IX stopnia, w tym aż 15 nagród głównych.

Jak grać w “Super linie”?

Odkryj pole “Twoje symbole”, a każdy z 22 symboli zdrap w liniach z przypisaną wygraną. Skompletowanie wszystkich symboli w jednej linii oznacza przypisaną wygraną pod polem “wygrana”. Wygrane sumują się.