Parki i Centra 28 maja 2018

Otwarcie Majaland przełożone na wrzesień

autor: BK
Fani oczekujący wielkiego otwarcia parku rozrywki Majaland w Kownatach muszą uzbroić się w cierpliwość. Nowy park wystartuje dopiero we wrześniu.

Majaland będzie tematycznym parkiem rozrywki poświęconym kultowej postaci z kreskówek dla dzieci – Pszczółce Mai. Otwarcie wesołego miasteczka w Kownatach początkowo było planowane na 26 maja. W ubiegły weekend Majaland nie było jednak otwarte dla gości. Kilka dni wcześniej organizatorzy podali, że nowy termin otwarcia parku rozrywki został przesunięty na 29 września. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość. Jakie atrakcje będą dostępne w Majaland?

Dla każdego coś miłego

Park rozrywki Majaland będzie podzielony na trzy strefy. Jedna z nich będzie poświęcona najmłodszym gościom wesołego miasteczka. W pozostałych dwóch znajdziemy atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Łącznie, w parku będziemy mieli do dyspozycji 25 atrakcji. Wiele z nich nawiązuje do tematyki popularnej kreskówki – Pszczółki Mai. Majaland skupia się także na postaciach z dwóch innych bajek: Małego wikinga Wika oraz dziewczynki Heidi z Alp w Szwajcarii.

Oto pełna lista atrakcji dostępnych w parku Majaland, które zapowiada oficjalna strona wesołego miasteczka: Farma Heidi, Góra wspinaczkowa, karuzela kwiatów, basen z kulkami, las zabaw, magiczne motyle, mali strażacy, miasteczko drogowe, plac zabaw Gucia, plac zabaw mai, przygoda z Filipem, RollerCoaster Wikingów, samochodziki, super ślizg, szkoła latania oraz tańcząca fontanna. Na terenie parku nie zabraknie również punktów gastronomicznych oraz sklepów.

Ważne informacje na temat parku rozrywki Majaland 

Nowy termin otwarcia parku rozrywki Majaland wyznaczono na 29 września. Wesołe miasteczko mieści się w Kownatach w województwie lubuskim. Cena biletu to 69,99 złotych dla osób powyżej 1 metra wzrostu. Dzieci o wzroście 85 cm –  1 metr wejdą do parku z wejściówką za 39,90 złotych. Dzieci poniżej 85 cm wzrostu mogą natomiast liczyć na darmowy wstęp do parku. Możliwe będzie również wykupienie karnetu sezonowego. W parku rozrywki Majaland będzie można organizować imprezy okolicznościowe dla najmłodszych. Więcej informacji znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej parku (majalandkownaty.pl). 

Dodaj komentarz