Ogolna 5 lutego 2020

Podsumowanie ICE 2020 – dzień 1

autor: Maciej Akimow

Wtorek był pierwszym oficjalnym dniem targów ICE London 2020. Wiele firm przez kilka ostatnich dni w pocie czoła pracowało na to, by wszystkie stoiska wystawców były gotowe na czas. Ciężka praca się opłaciła, bo jak co roku efekt był piorunujący.

Organizatorzy ICE zaprezentowali nam targi na najwyższym możliwym poziomie, chociaż wielu komentujących jasno przyznaje, że uczestników jest mniej niż w zeszłym roku. O ile liczba wystawców regularnie się powiększa, tak odwiedzających jest nieco mniej. Całkiem możliwe, że powodem jest duża obawa dotycząca koronawirusa, bo trzeba pamiętać, że na tych targach mamy przedstawicieli z całego świata. Są to oczywiście jedynie domysły lub jeden z kilku powodów, dlaczego w tym roku zjawiło się mniej gości.

Polskie akcenty i Zenek Martyniuk

Trzy największe polskie marki obecne na ICE 2020 to Promatic Group, SB-Betting oraz Statscore. Największą ciekawość odwiedzających wzbudziło jednak stoiska Promatic i jego gościa głównego. Na standzie pojawił się Zenek Martyniuk, który od godziny 15:00 został przedstawiony odwiedzającym z pomocą specjalnego filmu i włodarzy firmy. Gwiazda sceny disco polo, ale od niedawna również bohater gry kasynowej Disco King od Promatic przez kilka godzin pozowała do zdjęć i rozdawała autografy.

Prywatna impreza

Od godziny 18:00, mimo że oficjalna część targów się zakończyła, Promatic zorganizował dla zaproszonych gości specjalne przyjęcie, gdzie można było bliżej poznać Zenka Martyniuka, ale także porozmawiać na temat kulis powstawania gry czy też innych produktów firmy. Gwiazda disco polo rozdawała dla gości również książki i płyty z podpisami oraz specjalne brandowane głośniki w kształcie mikrofonu! Na imprezie pojawili się przedstawiciele szeroko pojętej branży hazardowej w Polsce – pracownicy operatorów, kasyn czy dostawców.

W poszukiwaniu nowości

ICE jak co roku jest doskonałą okazją dla operatorów z Polski do szukania przewagi konkurencyjnej w postaci nowych kontaktów, podpatrywania różnych rozwiązań u innych firm z poszczególnych sektorów hazardowych czy rozmawianiu z dostawcami. Nic więc dziwnego, że polskie głosy na korytarzach ICE było słychać bardzo często.

Stoisko Interplay

Wszystkich odwiedzających zapraszamy na nasz stand, który mieści się przy wejściu S3. Dla naszych czytelników nagrywamy wywiady z najważniejszymi osobami z branży hazardowej. Pierwsze publikacje już niedługo.