Poker 12 października 2018

Pokerowy gigant z kolejnym sponsorem!

autor: JD
World Poker Tour dodaje kolejną firmę do swojej listy oficjalnych partnerów. Współpracę z pokerowym gigantem nawiązał FansUnite, słynące z prowadzenia zakładów sportowych nastawionych na blockchain.

To już nikogo nie dziwi, ale World Poker Tour (WPT) ma więcej oficjalnych partnerów niż cała piłkarska Premier League, a to świadczy o renomie organizacji. Adam Pliska i jego ekipa są wiodącymi liderami w branży pokerowej,  prowadza również w kategorii ściagania partnerów gotowych do inwestowania w ich markę.

FansUnite Entertainment Inc. to bukmacher sportowy z siedzibą w Vancouver oparty na kryptowalucie Ethereum, który przeznaczył część swojego finansowania w wysokości 4 450 000 dolarów kanadyjskich w ramach partnerstwa z WTP. W ramach transakcji  marka FansUnite będzie promowana podczas europejskich odcinków WPT Season XV, w ramach gry tygodnia w Heads Up Daily (HUD) na kanale Super Channel w Kanadzie oraz za pośrednictwem mediów społecznościowychi specjalnie zorganizowanych konkursów podczas wydarzeń na żywo WPT w Europie i Azji .

Poprzez współpracę powyższych marek istnieje również możliwość zsynchronizowania działań marketingowych z byłym mistrzem Premier League, Leicester City FC, który również niedawno nawiązał współpracę z FansUnite.

Dodaj komentarz