Bukmacherka 19 czerwca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 19.06.2020

Co tydzień porównujemy ofertę u wybranych bukmacherów na hitowe mecze w europejskich ligach, które rozgrywane są w weekendy. Za każdym razem w naszym porównaniu - tym razem nie jest inaczej - wychodzi, że najwięcej można wygrać u operatora, który ma najlepszą ofertę bonusową na kupony AKO. Tym sam potwierdza się, że nie najwyższe kursy, a właśnie promocje mają największe znaczenie przy tego typu kuponach. 

Analiza wybranych bukmacherów

Tradycyjnie naszą analizę przeprowadziliśmy, symulując kupony u następujących bukmacherów – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Totolotek, Fortuna oraz TOTALbet. Nasz kupon skompletowaliśmy ze zdarzeń, które odbędą się w Ekstraklasie, La Liga i powracającej Premier League.

Już po raz kolejny najwyższe kursy proponuje nam ETOTO. Niespodzianką okazał się Noblebet, który znalazł się na drugim miejscu, a ostatnie miejsce na podium zajęła Fortuna. U żadnego z tych bukmacherów ostatecznie nie można jednak wygrać najwięcej, gdy uwzględnione zostaną bonusy AKO.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Jak już wspomnieliśmy TOTALbet pod względem kursów zajął dopiero czwarte miejsce, ale to u tego bukmachera można wygrać najwięcej. I to o nieco ponad 25 złotych więcej, niż u drugiego w klasyfikacji ETOTO.

W przypadku dodawania kolejnych zdarzeń do kuponu przewaga TOTALbet rosłaby jeszcze bardziej.  Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy. Może osiągnąć nawet ponad sto procent.

Istotna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o korzystnych warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna 

Noblebet

TOTALbet

Totolotek 

forBET

ETOTO

PZ BUK