Bukmacherka 27 stycznia 2020

Porozumienie Sportradar i Intralot w sprawie dostawy danych

autor: 147.pl

Sportradar, dostawca danych sportowych, zawarł szeroko zakrojoną umowę z firmą Intralot z USA. Tym samym Intralot otrzyma dane w zakresie wydarzeń sportowych.

Zgodnie z umową Sportradar dostarczy firmie Intralot wszystkie dane przedmeczowe oraz szczegóły zakładów na żywo, w tym oficjalne pliki z danymi ze wszystkich głównych lig amerykańskich. Intralot będzie przekazywał te dane do różnych firm partnerskich w USA, w tym do Waszyngtonu, Montany, New Hampshire i Nowego Meksyku.

Zaangażowanie Sportradar na rynku amerykańskim oraz nasza długa współpraca z resztą świata były kluczowymi czynnikami w procesie partnerskim. W nadchodzących miesiącach i latach więcej państw zamierza zalegalizować zakłady sportowe, dlatego wiedzieliśmy, że potrzebujemy partnera o podobnej wizji, jak nasza, aby w pełni zmaksymalizować nasze działania. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość – powiedział dyrektor wykonawczy Intralot, Byron Boothe.

Neale Deeley, wiceprezes ds. sprzedaży i gier Sportradar w USA dodał: – Jesteśmy zachwyceni starannością, jaką Intralot oferuje w zakresie dostarczania wysokiej jakości usług bukmacherskich i nie możemy się doczekać, aby wzmocnić działalność bukmacherską naszych nowych partnerów w Stanach Zjednoczonych, 

Umowa została zawarta po tym, jak Sportradar w ubiegłym tygodniu odnowił partnerstwo z Azjatycką Konfederacją Piłki Nożnej (AFC) do 2023 roku. Sportradar w tym miesiącu przedłużył również umowę z Tennis Australia, aby nadal oferować dane, technologię kodowania i usługi integralności australijskiemu związkowi tenisowemu.