Przegląd promocji powitalnych u bukmacherów [wrzesień 2019]

kategoriaBukmacherka autorMC data01.09.2019

Czy standardowo będą to freebety oraz bonusy od pierwszych depozytów? A może któryś z bukmacherów wyróżnia się ciekawszą ofertą dla nowych klientów? Sprawdźmy. Poniżej znajdują się opisy promocji oraz nasze oceny, które mogą ułatwić wybór – u którego bukmachera najlepiej jest założyć konto, jeśli chcemy skorzystać z promocji powitalnej?

1. STS
Najpopularniejszy bukmacher w Polsce proponuje nam bonus powitalny oraz freebet:
– Freebet – „Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu), należy wpisać: pewne25. W celu wypłaty środków bonusowych, o których piszemy, należy wykonać obrót jedynie na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki oczywiście tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91”.
– Bonus od depozytu – „Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy! Teraz zakładając konto na STS otrzymasz nawet do 1200 PLN! Jak? Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej równowartość na konto bonusowe. Jak wypłacić otrzymane środki? To bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz obrót na TRZYKROTNOŚĆ przyznanej kwoty. Pamiętaj, że aby kupon był zaliczony do obrotu, musi zostać rozliczony jako wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. Tyle!
Jak widać powyżej, zarówno z freebetu jak i bonusu od depozytu musimy zrobić obrót 3x, z kursem minimalnym 1.91. Niektórzy bukmacherzy wymagają nawet 6-krotnego obrotu, więc w tym przypadku STS ma ciekawszą ofertę od konkurencji. Minusem jest fakt, że liczą się tylko wygrane kupony. W innych firmach najważniejsza jest suma postawionych kuponów, a jakie będzie ich rozliczenie, to już nieistotne. Kwota bonusu od depozytu jest wysoka, co pozwoliło na podniesienie oceny tego bukmachera w naszym rankingu.

Ocena: 3.5/5

2. Totolotek
Totolotek oferuje bonus od depozytu w wysokości 1000 zł. Aby wypłacić bonus, należy obrócić trzykrotnie kwotą depozytu i bonusu. Kurs minimalny wynosi 1.9.
Na pewno sporą zaletą jest przyznana kwota bonusu, ponieważ wynosi ona maksymalnie 1000 zł. Minusem jest konieczność obrócenia depozytem. Bukmacher nie oferuje ani freebetu ani zakładu bez ryzyka.

Ocena: 3/5

3. Fortuna
Bonus powitalny w Fortunie jest ciekawie skonstruowany. Na początek otrzymujemy 100 zł jako zakład bez ryzyka (gdy zagramy zakład do kwoty 100 zł i go przegramy, Fortuna zwróci nam stawkę). Po pełnej weryfikacji konta otrzymamy także freebet 20 zł (w formie punktów FKP, które możemy wymienić na zakłady). Po dokonaniu depozytu możemy otrzymać bonus w kwocie 1000 zł.
Wykonaj przelew w terminie 10 dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 30 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 1000 zł.

Plus: kwota bonusu, możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka oraz freebet
Minusy: konieczność dokonania 4x obrotu

Ocena: 4/5

4. ForBET
ForBET oferuje bardzo wysoki bonus. Bukmacher proponuje aż 2000 zł bonusu od depozytu. Zasady są odrobinę bardziej skomplikowane niż u pozostałych bukmacherów, gdzie otrzymujemy 100% wartości depozytu na konto bonusowe.
Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:
* pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
* drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
* trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 2000 PLN bonusu!
Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:
– Kupon singiel z kursem min. 2.0
– Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3

forBET ma jedną z ciekawszych ofert wśród polskich bukmacherów. Największym plusem jest kwota bonusu aż do 2000 zł. Warunki obrotu są także bardzo korzystne dla graczy – wystarczy dokonać tylko jednokrotnego obrotu depozytem, a kurs 2.0 nie jest trudny do osiągnięcia przy kuponach AKO.

Konieczność czterokrotnego obrotu bonusem również jest interesująca w porównaniu z bukmacherami, którzy wymagają obrotu 6x.
forBET nie oferuje żadnych freebetów, co dla niektórych klientów może być wadą. Wydaje nam się jednak, że kwota bonusu od depozytu znacznie rekompensuje tę niedogodność.

Ocena: 3.5/5

5. TOTALbet
Jeden z młodszych bukmacherów na rynku, TOTALbet, proponuje bonus od depozytu oraz freebet za rejestrację.
Po dokonaniu rejestracji i uzyskaniu pełnej weryfikacji konta klient otrzymuje freebet w wysokości 10 zł. Aby zagrać za freebet, należy stworzyć odpowiedni kupon: „W przypadku bonusu powitalnego Freebet jest to kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00.”. Jeśli kupon będzie wygrany, środki trafią na nasze saldo główne, skąd będziemy mogli je wypłacić.

TOTALbet ma jeden z niższych bonusów od depozytu. Firma oferuje jedynie 500 zł.
By aktywować bonus, dokonaj obrotu całym depozytem. Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00. By wypłacić środki z konta bonusowego, obróć je 6 razy po kursie min. 2,00. Każdy kupon musi posiadać min. 3 zdarzenia z min. kursami 1,20.

Choć wymagany kurs obrotu depozytem (2.00) i kurs obrotu kwotą z salda bonusowego (2.00) jest dość niski, to wymagany 6-krotny obrót mocno zniechęca. Kwota przyznanego freebetu – 10 zł – również nie jest zbyt atrakcyjna.

Ocena: 3/5

6. LVBET
LV Bet posiada w swojej ofercie bonus od depozytu w maksymalnej kwocie 1500 zł. Na początek możemy otrzymać 1000 zł. Otrzymamy 1% wpłaconej kwoty, która następnie zostanie pomnożona x100 przez specjalny mnożnik na kuponie.
Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe.
Po dokonaniu drugiego depozytu możemy otrzymać bonus w kwocie maksymalnej 500 zł – podobnie jak w przypadku pierwszej wpłaty, otrzymamy 1% z naszego depozytu na saldo bonusowe, a następnie na kuponie pojawi się mnożnik x50. Dla graczy, którzy wpłacają mniej niż 50 zł, również przygotowana jest oferta. W tym celu należy napisać maila na promocje@lvbet.pl, co pozwoli na otrzymanie 10% wartości wpłaconej kwoty.

LV Bet posiada wysoką kwotę bonusu od pierwszego depozytu, aż trzykrotnie większą od TOTALbet. Niestety bukmacher ten nie oferuje freebetu, co może zniechęcić niektórych graczy, którzy chcieliby przetestować stronę bukmachera przed dokonaniem wpłaty. Bonus może być trudny do zrozumienia dla początkujących graczy, a kurs minimalny 2.5 może niektórym sprawiać kłopot.

Ocena: 4/5

7. Betclic
Najmłodszy z bukmacherów nie posiada typowego bonusu od pierwszego depozytu. Bukmacher oferuje za to zakład bez ryzyka: „Zagraj swój pierwszy kupon do 500 zł bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz cashback. W celu odblokowania bonusu lub wypłacenia środków bonusowych, kwota bonusu musi zostać obrócona 4-krotnie, na jednym lub kilku zakładach z minimalnym kursem 2.0. Zakłady systemowe, anulowane, zduplikowane lub wypłacone za pomocą opcji Cash Out nie liczą się do obrotu. Obrót bonusem musi zostać zakończony w ciągu 30 dni od momentu przyznania bonusu.

Bukmacher nie posiada freebetu ani bonusu od depozytu. Zakład bez ryzyka to jedyna oferta powitalna Betclic. Kwota cashbacku za ten zakład to aż 500 zł, a bonus należy obrócić 4-krotnie. Promocja powitalna zdecydowanie się wyróżnia.

Ocena: 4.5/5

8. PZBUK
Bonus powitalny w PZBUK to 100% wartości wpłaconego pierwszego depozytu. Maksymalna wartość bonusu wynosi 500 zł. „Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości pięciokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0”.
PZBUK nie posiada freebetu ani zakładu bez ryzyka. Wysokość bonusu jest jedną z najniższych na rynku, a konieczność pięciokrotnego obrotu jest wygórowana w porównaniu z przyznawaną kwotą.

Ocena 2.5/5

9. BETFAN
Gdy Betfan wchodził na rynek i zaproponował klientom swoją ofertę powitalną, wiele osób nie do końca rozumiało, co i jak działa. A promocja na bonus od depozytu wygląda tak:
1. Dokonaj depozytu (kwota min. 20 zł)
2. Zagraj za depozyt (kurs m.in. 2.00)
3. Otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat – 10% od KAŻDEJ. Maksymalnie 100zł
4. 5X obracasz bonusem (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1.20, kurs AKO min 2.00)
5. W momencie przenoszenia środków z salda bonusowego na saldo główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ x10
Dużym plusem jest wysoka kwota bonusu – aż 3000 zł łącznie. Bukmacher nie oferuje freebetów ani zakładów bez ryzyka na start, ale kwota bonusu od depozytu jest najwyższa na rynku.

Wysoka też jest nasza ocena:
4.5/5

10. Milenium
Milenium oferuje zakład bez ryzyka oraz bonus od pierwszego depozytu.
Załóż internetowe konto gracza i zaznacz pole „Chcę otrzymać BONUS NA START” w formularzu rejestracyjnym. W terminie 10 dni od weryfikacji konta dokonaj pierwszej wpłaty. Następnie obróć czterokrotnie kwotę pierwszego depozytu – masz na to aż 60 dni.
Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1,20) i minimalnym kursem ogólnym 2,00. Dzienny limit obrotu zaliczanego do obrotu wynosi 10%. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz od nas bonus w wysokości Twojej pierwszej wpłaty – maksymalnie do 1 000 zł.
60 dni na obrót to dość długo, wymagany minimalny kurs nie jest wysoki, ale kwota 1000 zł jest przeciętna w porównaniu z innymi bukmacherami.
Zakład bez ryzyka, nazywany mylnie „darmowym zakładem” (który większości graczy kojarzy się z freebetem), wymaga konieczności dokonania depozytu i postawienia za niego kuponu: „Aby skorzystać z promocji, musisz najpierw dokonać wpłaty na swoje konto gracza i zawrzeć pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki tego zakładu o maksymalnej wartości 10 zł.”.
Wysokość bonusu od depozytu jest standardowa. Milenium nie oferuje niestety freebetu, ale dostępny jest zakład bez ryzyka. Bukmacher posiada dzienny limit obrotu, co jest dość nietypowe i wielu graczy może nie zauważyć tego zapisu w regulaminie, a Milenium jednocześnie zniechęca do gry w dni bogatsze w ciekawe wydarzenia sportowe.

Ocena: 3.5/5

11. eTOTO

Bukmacher proponuje bonus od pierwszego depozytu – potrojenie środków.

Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 200 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 100 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 200 zł bonusu)

Bonus 200% może być interesujący dla wielu klientów, ale jego kwota nie zachęca do grania akurat u tego bukmachera, gdy planujemy wpłacić kwotę większą niż 100 zł.

Ocena: 2.5/5

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 01.09.2019
    ]