Bukmacherka 14 czerwca 2024

“Pudzian” wciela się w rolę… Francuza, Holendra i Austriaka. Niekonwencjonalny pomysł BETFAN

autor: redakcja
BETFAN po raz kolejny postanowił w niekonwencjonalny sposób podejść do działań promocyjno-marketingowych przy okazji wielkiego turnieju. Tym razem Mariusz Pudzianowski wciela się w rolę... przedstawicieli naszych grupowych rywali.

Polska Husaria poradzi sobie z holenderskim rolnikiem, lub francuskim kelnerem?

Nowa kampania brandowo-akwizycyjna BETFAN przedstawia “polską” grupę na Euro 2024 z lekkim dystansem i dużym humorem. Mariusz Pudzianowski wciela się w cztery role, które pokazują, że bukmacher chce bawić się konwencją i nie zamierza podążać z trendem rynkowym. Mistrzostwa Europy są nie tylko świętem futbolu, ale też spotkaniem różnych kultur oraz narodowości z całego kontynentu.

Jako challenger na turnieju, ale również na rynku bukmacherskim, pokazujemy, że nie boimy się przełamywać standardów i kreować własną wizję gry. Pierwsze efekty kampanii już widzimy. Jest pozytywnie odbierana przez graczy – powiedział nam Piotr Wojciechowski, Head of E-commerce w BETFAN.

Główną “twarzą” bukmachera w trakcie Euro 2024 będzie najważniejszy ambasador – Mariusz Pudzianowski. Przemówi do klientów w językach holenderskim, francuskim i austriackim.

Celem kampanii jest zbudowanie jak największej świadomości marki. Wyprodukowaliśmy łącznie kilkanaście minut materiału video, które opublikujemy w kilkudziesięciu różnych spotach reklamowych. Mają one nie tylko zachęcić gracza do obejrzenia reklamy, ale również przeżycia tego turnieju razem z nami. W myśl dewizy – nie grasz, nie wygrasz – wspomniał nasz rozmówca.

Dodaj komentarz