E-Sport 28 maja 2018

Rośnie konkurencja dla serwisów esportowych

autor: BK
Grupa Onet-RAS postanowiła rozszerzyć swoją działalność w obszarze esportu. W tym celu stworzyła nowy serwis internetowy poświęcony tematyce esportowej.

Esportmania to nowy serwis adresowany zarówno do osób interesujących się tematyką esportową, jak również do ludzi, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat prężnie rozwijającej się branży. Serwis został przygotowany przez grupę Onet-RAS.

To zresztą nie pierwsza inicjatywa medialnego koncernu. W lutym tego roku Onet zorganizował bowiem pierwszy polski plebiscyt nagradzający środowisko esportowe. W Polish Esport Awards fani mogli nagrodzić zarówno samych graczy i drużyny esportowe, jak również osobistości i firmy pomagające promować polski esport. W trakcie oficjalnej gali na stadionie Legii Warszawa ogłoszono laureatów i wręczono pamiątkowe nagrody.

Czy Esportmania zagrozi najpopularniejszym serwisom internetowym poświęconym tematyce esportowej? Swoje strony prowadzą znane w branży osobistości, jak chociażby Piotr „Izak” Skowyrski czy Remigiusz „Rock” Maciaszek. Bogaty wybór esportowych stron w polskim Internecie dowodzi zresztą, jak nośnym tematem jest wirtualny sport.

Na nowej stronie należącej do grupy Onet-RAS znajdziemy aktualności esportowe, felietony, wywiady oraz ciekawe reportaże ukazujące w pełnej krasie rozwój polskiego esportu w ostatnich latach. Esportmania planuje ścisłą współpracę z najbardziej znanymi markami esportowymi w naszym kraju. Czy w niedługiej przyszłości serwis stanie się najpopularniejszą stroną związaną ze światem wirtualnego sportu w naszym kraju? Cóż, to w dużej mierze zależy oczywiście od jakości materiałów. Na ten moment to Esportmania będzie walczyć o uwagę wymagających fanów związanych z innymi stronami o tematyce esportowej.

Dodaj komentarz