Ogolna 5 stycznia 2023

Samy Reeb nowym dyrektorem w Playtech

Playtech, wiodący dostawca technologii wprowadza zmiany w radzie dyrektorów. Nowym niezależnym dyrektorem niewykonawczym został Samy Reeb. 

Samy Reeb w radzie dyrektorów

Radę dyrektorów dostawcy zasila Samy Reeb, który będzie pełnić funkcję nowego niezależnego dyrektora niewykonawczego Playtech. Reeb ma spore doświadczenie w pracy z globalnymi firmami, zajmując się w głównej mierze obszarem doradztwa majątkowego i podatkowego.

Samy Reeb rozpoczął karierę w doradztwie podatkowym w Ernst & Young, a następnie przeniósł się do Credit Suisse, gdzie odpowiadał za zarządzanie podatkami. Kolejnym krokiem w karierze była rola dyrektora wykonawczego w Julius Baer, a ostatnia posada to partner zarządzający w 1291 Group.

W takich słowach Samy’ego Reeba przywitał prezes niewykonawczy Playtech, Brian Mattingley: – Jestem zachwycony, mogąc powitać Samy’ego w Playtech. Jego szerokie umiejętności oraz rozległa wiedza na temat azjatyckiego rynku zapewnią zarządowi dodatkową głębie i doświadczenie. Nie możemy doczekać się współpracy i kontynuowania strategii grupy. 

Wyniki Playtech

W grudniu ubiegłego roku Playtech opublikował wyniki za pierwsze półrocze. Dostawca zanotował przychody w wysokości 792,3 mln euro, co oznacza wzrost aż o 73% w porównaniu z pierwszym półroczem 2021 roku. Ponadto w ostatnim czasie Playtech wspólnie z Holland Casino wystartowało z nowym projektem badawczym, którego celem jest zbadanie oraz opracowanie odpowiedzialnych rozwiązań dla hazardu online w Holandii.

Dodaj komentarz