Ogolna 2 października 2019

SIGMA coraz bliżej. Co nas czeka w tym roku?

autor: Maciej Akimow

SiGMA Group ogłosiła, że SiGMA’19 odbędzie się w dniach 27-29 listopada 2019 roku w Malta Fairs & Conventions Centre w Ta’ Qali na Malcie i będzie dotyczyć przede wszystkim zawierania transakcji oraz ekspansji biznesowej w tym sektorze.

Zarówno uczestnicy i wystawcy skorzystają na konwergencji branży iGamingowej z różnych kontynentów skupionych na integracji AI i Blockchain w iGamingu.

Jako prawdziwe i światowej klasy wydarzenie z elitarną grupą delegatów z całego świata, SiGMA jest dumna nazywając się światową organizacją iGamingu. Poprzez zaangażowanie w jakość i lata udanych operacji SiGMA stworzyła silną markę i ewoluowała w światowego influencera, który może ułatwiać największe transakcje w sektorze iGamingu. Taka postawa pozwala na ekspansję Grupy do Azji, bowiem w czerwcu 2020 roku odbędzie się tam SiGMA Manila.

Na SiGMA’19 pojawi się ponad 400 sponsorów i wystawców, a także 200 wiodących prelegentów branżowych i ponad 12 500 uczestników z ponad 80 państw. Listopadowy szczyt na Malcie wspierany będzie przez liczne lokalne i światowe imprezy, które będą odbywać się pod szyldem SiGMA Roadshow.

Podczas SiGMA’19 po raz kolejny powstanie SiGMA Pitch, czyli przestrzeń dedykowana dla młodych i innowacyjnych startupów, które poza świetną ekspozycję, będą mogły zdobyć ekskluzywne zaproszenia na spotkania branży networkingowej oraz zdobyć potencjalne fundusze i mentoring od branżowych weteranów.

Ponadto zapowiedziano powrót Malta Gaming Awards, aby uhonorować najlepsze historie sukcesu w branży iGamingowej w dwunastu kategoriach. Każdy zwycięzca zostanie doceniony za wkład w branżę iGamingową, a ceremonia Malta Gaming Awards dodatkowo będzie zbierać fundusze na instytucje charytatywne. SiGMA’19 po raz kolejny uhonoruje najbardziej inspirujące i innowacyjne osiągnięcia w branży podczas Malta Gaming Awards.

Interplay został partnerem medialnym tegorocznych targów. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie SiGMA